Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Szerin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

10 éve van egy párom. Született egy gyermekünk,aki 4 éves kisfiú.

Kicsit hosszú lesz.

Ki kell hogy beszéljem magamból.

Az a helyzet, hogy a párom a mostani napokban teljesen más lett.

Nem ismerek rá.

Kb 3 hete mondta hogy van egy kolléga nöje akinek meghalt x éve a férje, és nem nagyon akar más férfiakkal kapcsolatot létesíteni a hölgy.

De a párom csak róla beszél szinte. Majdnem minden második mondat a hölgy neve.

És már elegem volt belőle.

Kérdeztem is tőle, hogy miért ragaszkodik ennyire ahhoz a nöhőz, és annyit mondott rá, hogy mert normális és aranyos..

Majd egy 60 éves nöről van szó.

Akár hányszor hívom, állandóan hívásvárakoztatóra tesz, és mindig 1 percen belül vissza kapcsol, na de a főnöke nem beszél vele annyit, már el gondolkodtam hogy kivel beszélhet ennyit.

De mindig azt mondja hogy a tesojaval csacsog.

De nem nagyon hittem neki.

Na de a mai nap az volt hogy el vitte a kicsit fürdeni, és sajnos bele néztem a telefonjába mert mindenhova viszi, de most véletlenül ott hagyta az asztalon. Ez pont kapóra is jött.

Szóval belenéztem a telefonjába, és az a nő írt neki hogy fel köszöntjse, de a párom túl bizalmasan válaszolt neki vissza..

Az állt.

Hogy köszönöm szépen BABA.

EZ már nagyon fájt, és furcsa.

De ami furcsa még maga ő.

Alig bújik hozzám, nem ad puszit ha kérek tőle, nem akar szexelni velem már 1 hónapja.

És ha kérdezem őt hogy mi a baj, vagy valami nem jó rajtam, mindig azt mondja hogy nincs semmi, meg minden ok rajtad.....

Én is dolgozom, és ma szabadságra küldtek,de a Párom is szabin van egész héten. Ő tervezte a szabit, de én nem számítottam rá hogy engem is kényszer szabira küldenek, mikor mondtam neki hogy szabin leszek én is, nagyon kiakadt 😮

Nem tudtam hova tenni ezt.es ez furcsa volt.

Na de tényleg egesznal itthon vagyunk, reggel elvisszuk a kicsit az oviba és az egész nap a miénk.

De egy ujjal sem ér hozzám, egésznek ül a gép előtt, és eszik meg nézi a videoit. DelUtan ebéd után meg alszik 3 órákat.

Ma is kérdeztem tőle most este hogy ha elalszik q kicsi csinálunk e valamit.

Hozzád szeretnék bújni erre ő megkérdezte hogy minek, és fel lázzadt.

Szerintetek? Mit csináljak?

A gyereket imádja oda van érte. ...


2023. szept. 20. 21:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm szépen az érdeklődést.

Azóta hála istennek rendeződött a dolog. :)

Volt alkalmam találkozni a hölgyel.

Egy nagyon aranyos nő volt 🫣🫣

Meghalt a férje és a párommal erről volt közös beszelgetesuk.

Egy 50 éves hölgy aki gyászolja a szeretett férjét, így ismertem meg.

dec. 9. 12:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!