Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk. 400km van közöttünk.

Elég friss még ez az egész.

Igazából elég bizonytalannak érzem őt,mintha nem lenne biztos az érzéseiben, emiatt én is elég bizonytalan vagyok.

A nagy távolság miatt havonta 1x tudunk több napra találkozni.

Mindketten dolgozunk

Amikor együtt vagyunk akkor minden rendben van. De amint online kellene beszélni ott valamiért nem megy, én folyamatosan nézem mikor van fent, mikor ír vagy bármi, és ha nem dolgozom akkor éjjel nappal vele beszélnék(közben ugyanúgy tudnám intézni a többi dolgomat)

Viszont ő ezzel nem így van, azt vettem észre hogy, neki mindig minden fontosabb mint hogy velem videóchateljen pár órát..inkább tv-t néz ezt azt csinál.

Tudom, nyilván vannak más dolgok is, otthoni munka, család stb.

Vagy csak én kérnék ezzel túl sokat hogy pl ne tv-zen hanem velem beszéljen, ezekszerint én nem vagyok neki elég fontos legalábbis én ezt érzem.

Meg sokszor furán jönnek le nekem dolgok, van olyan amikor munka után fáradtan találkozik a haverjaival késő estig(amivel semmi bajom nincs) miután haza ér egyből bealszik, és akkor is ez van amikor nem találkozik a haverokkal hanem munka után egyből alszik, itt nyilván nem az lenne a lényeg hogy ne aludjon, hanem hogy ha 8kor ér haza akkor is, de azért arra van ereje hogy haverokkal menjen, de rám soha nem lenne egy kis ereje.

+egy csomó lány ismerőse van, és olyan képeket lájkolgat ahol mutogatják magukat, ami engem zavar főleg hogy alapból azt érzem nem vagyok neki elég jó így még aztán pláne.. ezt már szóvá tettem neki, de őt ezzel lehangoltam...

És olyan lánnyal találkozik, akinek tetszik, nem ő hívja őt hanem a haverjai. Neki hogy esne ha egy olyan srác társaságában lennék akinek tudom hogy tetszem, hiába nem én hívtam megmondanám a többieknek hogy találkozzunk nélküle.

Ez tiszteletlen szerintem.



2023. szept. 21. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó negatív dolgot említettél, egyetértek veled, nincs ő érted úgy oda, kár erőltetni amit igazából nem lehet, szakíts szerintem.
2023. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem:


1. Kapcsolatba nem lépnék, ha rögtön távkapcsolattal indul.

2. Ha nem távkapcsolattal indul, akkor viszont az esetek nagy részében redukálni lehet a távkapcsolatban töltött időt kompromisszumokkal (van ezzel kapcsolatban tapasztalatom), szerintem ha értékes a kapcsolat, akkor a pár mindkét tagjának meg kell tennie mindent, hogy elkerüljék vagy minimalizálják a távkapcsolatot, anélkül, hogy az álmaikat feladnák.


3. Egy kapcsolat legfontosabb eleme, hogy mindketten higyjetek benne, és ezáltal küzdjetek érte. Pláne távkapcsolatban nagyon fontos ez.


4. Távkapcsolatban kell tudni, hogy mikorra várható a vége, amikor össze tudtok költözni. Ha ez nincs, akkor szinte lehetetlen.


5. Ha problémád van, elmondod, ez szuper. Az viszont hatalmas red flag, hogy ő ezt semmibe veszi, vagy még neki áll feljebb, hogy "lehangoltad" és érezd magad rosszul. Ez instant szakítóok. A kommunikáció a legfontosabb egy kapcsolatban. Engem az instalányok nézése nem zavar (mert értékelve, tisztelve és szeretve érzem magam a kapcsolatomban), de tiszteletben kellene tartania, ha téged igen.


6. Hogy a lány, akinek tetszik, benne van a társaságban, arról nem tehet, szerintem kár ezen balhézni. Ideális megoldás az lenne, hogy nyíltan kifejezi, hogy ez természetesen nem viszonzott, nem nyitott erre, van párja stb. Én ebből nem csinálok ügyet. De én bízom a páromban.



Összefoglalva tehát szerintem engedd el ezt a kapcsolatot. És a jövőben fontold meg azt, amit a távkapcsolatokról általánosságban írtam.

2023. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
halott ügy.
2023. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem működött a távkapcsolat. 3 évig voltunk együtt és lazán többször is megcsalt, ami persze kitudódott. Eleinte minden gondolata körülöttem forgott, de egy idő után ellaposodott ez a kapcsolat és nem volt egy hűséges típus. Nem vagyok híve az ilyen kapcsolatnak, hosszútávon nem működik!
2023. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő nem akar energiát beletenni ebbe a történetbe, te meg igazi házisárkány alapanyag vagy már most is. Ez kuka.
2023. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Sajnálom, lépj ki belőle minél előbb.
2023. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet van valaki neki, ez nem jutott még eszedbe?
dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!