Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne hogy a pasid dominákhoz jár hogy elfenekeljék?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Elhagynám. Ugyan mi mást?
2023. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Kitaposnam a Belét
2023. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Az efféle kérdésekből egyértelműen lejön: a kérdező valamiért azt feltételezi rólunk, megszólítottakról, hogy sz*rt se tudunk arról, kicsoda valójában az az ember, akivel összeálltunk.
2023. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mivel izületi fájdalmai vannak így is nem hiszem, hogy még arra vágyna.
2023. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elképzeltem a szitut: eléggé érdektelen "kapcsolatban" kell, hogy legyen a 2 fél, ha ezt megteszi a pali...
2023. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Közölném vele hogy most én pcsátom el...aztán szevasz.
2023. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pasid vagy a párod? Komoly kapcsolat vagy csak valami más?
2023. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi sem egyszerűbb:

1., szexi csipkés fekete alsókat vásárolnék,

2., elmennék egy gyorstalpaló hastáncos tanfolyamra.

3., Egy este alaposan felaljzanám, megkérdezném, akarja e lekötözve,

4., Egy nádpálcával az összes mérgemet kiadva hurkásra fenekelném a hátsóját és elmondanám mindennek, porig aláznám.

5., Utána hoznék egy kávét, esetleg két cigit, majd kioldoznám megemlítve, hogy látod, nem a konyhakésért mentem ki az előb, pedig mehettem volna éppenséggel azért is...

6., És szép nyugodtan megbeszélnénk, hogy tulajdonképpen most jöttem rá hogy én is domina vagyok. De mivel két dudás nem fér meg egy csárdában, így választania kell, hogy mit is akar valójában kezdeni a jövőjével...

2023. szept. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, de jó válasz
2023. szept. 29. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ên a férfi helyében Téged válasttanálak és megkérdezném Tőled, hogy ez rendszeresíthrtő-e a kapcsolatunkban.
2023. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!