Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha a pasitokat izgatja az, hogy elfenekeljen titeket? Nagyon szeretem őt és kifejezetten vele szeretném ezt a fantáziámat megélni, de eddig még senkinek nem beszéltem róla.

Figyelt kérdés
Nem élvezem azt, hogy fájdalmat okozzak, nem vagyok szadista, se valamilyen pszichopata! Nem akarom bántani, egyszerűen csak szexuálisan izgatónak találom ezt a dolgot. Ti, hogy reagálnátok erre, szerintetek ez mindent elronthat?

2013. júl. 11. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne, de abból még ne általánosíts....de szerintem előtte beszéld meg vele....végülis itt most csak az ő véleménye számít.
2013. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csapj ra a seggere!
2013. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt vele beszéld meg, egyénfüggő hogy kinek mi jön be
2013. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány ezt szereti. De egyébként nem olyan bonyolult kideríteni, mert megpaskolod időnként, és figyeled, hogy reagál. Ha tetszik neki, akkor előállhatsz az ötlettel.
2013. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én férjem szokta csinálni:) Tudja, hogy szeretem. De ez nem a fájdalomról szól. Legalábbis nálunk nem.


27/N

2013. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szeretném, hogy elfenekeljenek. Szerintem tedd kutyába és rá csaphatsz párat. Ha bejön neki próbáld szíjjal de a pálcával csak óvatosan mert egy életre elveheti a kedvét! Remélem tudtam segíteni. 18L
2016. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!