Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrekedt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt es azt erzem hogy nem halad semerre a kapcsolat.

O folyton a munkat nyomja en pedig probalok tamogatolag mogotte allni.

Reggeltol estig hetfotol vasarnapig dolgozik, a szo szoros ertelmeben.

Nemreg valtottam munkahelyet, ahol szerencsere mar en is tobbet keresek, az elozo munkahelyhez kepest, igy anyagilag is probalom “tamogatni” a kozos eletunket hogy most mar az alapveto haztartasi dolgokon, ruhazkodason, haziallatokon kivul is ( amik szinten nem olcsok.) mar egy egy csekk befizetest es megtehettem az uj fizetesembol anelkul hogy par het alatt a “seggere vertem volna” es ahonap nagyobbik reszeben pedig Parom fizujabol lettunk volna.

Ezt a kis koritest azert mondtam, mert ritkak a kozos programok, nem haladunk a lakasban sem alapveto dolgokra nem jut ido, - tetocsere volt nemreg a tarsashazon es elcsesztek mi lakunk legfelul azik az egyik szobank, ami mar nem csak esztetikai de lassan attol tartok nagyobb problema is lesz ezen kivul. 2 eve nem tudjuk intezni, rs hasonlo dolgokat emlitenek. A legtobb dolgot azert nem tudom a sajat kezembe venni, mert hivatalosan nem tehetek semmit, vagy mert olyan javitasbeli dolog amire a parom nagyon haklis, es a sajat elvarasai ilyen tekintetben is maximalisak, azt mondja bizzam majd ra megcsinalja.


Telnek mulnak a hetek honapok, es csak dolgozik dolgozik, sokat koszonhetek neki mert sosem engedte ha barmi de barmi is volz az eletunkbe en anyagilag barmit is hianyoljak, vagy idegeskednem kelljen barmin, ezt nagyra tartom benne.

De szeretnenk mar csaladot, megkaptam a megfelelo pozicioju allast, ami lehetove teszi ezt, de meg itthon dolgokkal is elvagyunk akadva ami (en azt erzem) befolyassal van a kapcsolatunkra, szeretnenk kertes hazba koltozni, de meg egy torolkozo szarito felfurasara is honapok telnek el, ugy hogy az a mai napig nem all sehogy.


Probalok mas teren is a segitsegere lenni, a haztartast viszem, meg azt a “faradtsagot” is leveszem a vallarol hogy az ebedjen kelljen gondolni mert probalok mindent ele rakni, reggeli ebed vacsoratol kezdve, mert tudom hogy kepes inkabb beletemetkezni a munkaba, minthogy egyen vagy elmenjen egyet menuzni. Mivel gyerekkoromban is ugy nottem fel higy sokat voltam egyedul nagyjabol jol is viselem, azt h skkat vagyok otthon egyedul, egeszen mostanaig amikor is azt erzem kezdek elveszni ebben az egeszben es a lelkesedesemet elvesziteni.


Mi a megoldas erre? Mit tudnek maahogyan csinalni?

Parommal beszelgettem errol, de most az atlagnal is nagyobb szuksege van a penzre sok egyeb hivatalos dolgok miatt, igy o a beszelgetesunk alkalmaval azt jegyzi meg hogy en koveletelozo vagyok, pedig objektiven nezve es kulsos “velemennyel” azt mondjak, hogy kevesen csinalnak ezt utanam igy amit en probalok nam mint nap a kapcsolatunkba beletenni.


Bocs a rizsaert, es tudom valakk ezt penzert hallgatja, megoldasra probalok torekedni nem pedig rinyalni, es ha ravilagitotok egy mas szemszogre szivesen fogadom mert nem csak mi azt erzem lehet en is elakadtam a mokuskerekben.


Koszi.

28N


2023. szept. 23. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Most keress még mást..
2023. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 5 éves kapcsolatban még abban sem tudtok megállapodni, hogy mikor és hogyan tervezitek a csaladalapitast, akkor nem sok jóra szamithatsz. Szerintem ez a pasi harit, elvan a langyos szarban és egyáltalán nem akar tovabblepni.
2023. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló van. Barátnőmnek lenne lehetősége plussz pénzt szerezni amit nem igazán tesz, de engem kérdez mikor épitkezunk vagy mikor jön a gyerek.


Emellett ő munka után szinte minden nap 6tól már nem csinál semmit se házi munkát se a plusz kereseti lehetőséget nem igazán csinálja. De ideje sosincs. Én veszek le terhet a válláról de ő az enyémről nem igazán.


Én igyekszek többet keresni és több félre tett pénzem van mint neki.

5éve élünk együtt. Én azt érzem hogy nem egy szekeret húzunk.

2023. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!