Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, hogy benne maradtatok egy olyan kapcsolatban, ahol tudtátok hogy a másik régebben hazudott nektek?

Figyelt kérdés

Régebbi üzeneteket láttam a telefonjában mielőtt kitörölte. Egy barátnak irkált elég érdekes dolgokat. Nem tudtam eldönteni, hogy viccelődik-e, de őszintén nem hiszem. Amikor rákérdeztem miért törölte ki hazudott, régen amúgy elég sok mindennel kapcsolatban ferdített, a kapcsolatunk első évében. De mellette maradtam, mivel az elmúlt pár évben nincsenek stikái és úgy gondolom rájött, hogy szeretne mellettem “letelepedni”. Viszont van ennek egy másik oldala is. Jelenleg annyira nehéz az életem, hogy úgy érzem könyebb mellette, mivel most boldoggá tesz és együtt könyebb is elindulni. (Anyagiak, albérlet miatt)

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csináltatok?


2023. szept. 24. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan, direkt csinálod.

Muszáj dolgoznom, végre jön a munka ilyenkor felpörög, egy hónap múlva már kettőt-hármat írok párhuzamosan, általában a csodálatos kollégáidnak mint már említettem, akikkel igazából nincs is gond, nagyon udvariasak így virtuálisan, csak olyan KIB...tt témákat tudnak választani, hogy még élőben is sikerül elsírnom magam.

Úgyhogy próbálj úgy fogalmazni, hogy még ha szőke lennék is megértsem, mert így csak nézek meg olvasok:D

2023. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem maradnék benne. Valószínűleg párod nem változott meg, csak ügyesebben csinálja.
2023. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!