Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tartós kapcsolat, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tartós kapcsolat, ha a másik fél nincs túl az exén?

Figyelt kérdés
3 év után szakítottak, utána még 4 hónapon át szexeltek, összevesztek, a pasi megharagudott a lányra, ezért felszedett mást, akivel együtt van 1 hónapja. De még mindig az exét szereti.
2023. júl. 9. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Maximum idővel felülírhatja az új a régi iránt táplált érzéseket, ez egyén- és helyzetfüggő.


Mondjuk, én nem jönnék így össze senkivel, ha érezném rajta, hogy még mindig erősen kötődik az exhez.

2023. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lány tudja is, mégis összejött vele, és sok szempontból problémás még a pasi. De hiába mérges még az exre, még nincs túl rajta, nem tudom miért ugrott bele egy kapcsolatba
2023. júl. 9. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigaszt keres a másiknál. Sokan csinálják így.
2023. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális kapcsolat így nem lesz.

Vett magának egy szexbabát, egy bejárónőt.

2023. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat, de párkapcsolat nem igen lehet ebből ha az exet siratja.
2023. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Én meg amikor tapasztalatlan voltam, bele kerultem egy ilyen helyzetbe, borzasztó megalázó volt. Szerencsére pár hónap után vége lett. Na nem azert, mert én léptem ki, hanem pár hónap alatt rendbe jött a csávó annyira, hogy kidobjon.
2023. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 miért volt megalázó, mit csinált? Utána lett neki valakije?


Mert elvileg ezalatt a pár hónap alatt volt egy szexkapcsolata, őt dobta most a másik lányért, de közben még mindig az ex miatt sóvárog

2023. júl. 9. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát végül is lehet, egyik barátnőm nem volt túl az exén és úgy jött össze mással, 5 évig voltak együtt, túllépett az exen. De nekem nincs ehhez türelmem, ráadásul megalázó is. Valaki mást szeret, amit nem is tagad, de én meg összejövök vele és tettetem a felhőtlen boldogságot, miközben tudom, hogy szex közben rá gondol és én csak azért vagyok neki, hogy tovább tudjon lépni, de nincs is ott fejben a randin és sír az exe után? Kösz nem. Egyszer összejöttem egy ilyen sráccal, hamar kiderült, hogy még nincs túl rajta, de ő gőzerővel tagadta, jaj hát csak néha beszélünk mi baj van azzal, okkal szakítottunk... Aha :) Végig csalt vele. Szerelmes volt belé, csak a csaj nem akart újra összejönni. Nem éri meg ilyenbe belemenni. Amúgy én nem értem, mi olyan kva nehéz abban, hogy egyedül vagy fél évig, egy évig, csak magadra koncentrálsz, megvárod, amíg továbblépsz és UTÁNA kezdesz el ismerkedni?
2023. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8

Azért volt megalázó, mert folyamatosan leépítette az inbizalmamat, egyre gyakrabban emelte ki azokat a tulajdonságokat, amik neki nem tetszettek bennem, amiben más voltam, mint az exe, éreztette egyre gyakrabban, hogy nem vagyok fontos neki.

Miután szakított, mem tudom, hogy volt e valakije, komoly nem hiszem, de az utánam következő barátnője azóta már a menyasszonya…

2023. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!