Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom és én lassan fél éve költöztünk össze, az elején minden jó is volt. Viszont 1 hónapja teljesen kifordult magából, lekezelően viselkedik velem, semmiben nem képes velem egyet érteni. Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, ő erre csak annyit mondott hogy miattam lett ilyen. Pedig én egész végig csak menteni akartam (nyilván most is) a kapcsolatot, 1 kicsit féltékeny típus vagyok, mert tudom hogy sokkal szebb nők vannak nálam, viszont soha nem vittem túlzásba. Rengeteget veszekedünk minden apróságon. Volt olyan is hogy már szakítani akart, csak rohadtul nem értem hogy miért, akkor is csak bennem kereste a rosszat, pedig nem is tettem semmit. Azt hiszi hogy itt csak ő irányít. Neki mindent lehet, nekem semmit. Fáj az hogy folyamatosan csak a rosszat kapom tőle. Betegeskedek éppen ezért nem tudtam bemenni melózni, most is csak azt kaptam hogy, nem is vagyok beteg, csak nem akarok menni dolgozni. Kezdjük ott hogy én legalább dolgozok..Nagyon fáj minden rossz szava nem tudom hogy mit csináljak mert nagyon szeretem, segítsetek légyszíves..💔

2023. szept. 25. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod mi lenne a legjobb...

Ha nem, akkor csak olvasd el amit írtál.

2023. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem, és nem szeretném elveszíteni..
2023. szept. 25. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mar megint egy troger akit nagyon szeret a parja..


Hat akkor szeresd, aztan viseld a kivetkezmenyeket.


Megis mire varsz valaszt?

2023. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a választ arra várom hogy miben tudnék/tudnánk változni
2023. szept. 25. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

De pont ez a lényeg, nem neked kell változnod, veled nincs baj! Még ha ezt akarja is elhitetni veled...



Ezt olvasd elégyszíves!


[link]

2023. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny voltál és amiatt megutált. Most meg rajtad vezet le mindent. Hiába szereted ő nem érzi ugyanazt. Miért nincs saját magad iránti szereteted? ^^
2023. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A féltékenységemet nem nevezném durvának, sajnos volt ok arra amiért az utóbbi időben kicsit féltékeny lettem. És a kérdésedre a válasz hogy miért nem szeretem magam: fogalmam sincs, mindig úgy érzem hogy csak egy kellék vagyok, félek hogy mindent elrontok, és magamat érzem hibásnak mindenért. mindig is problémák voltak az önbizalmammal is, sajnos most mégrosszabb a helyzet. le is fogytam a folyamatos stressz miatt több 10 kilót, és bánt hogy egyre többen veszik észre. (mielőtt félre értés lenne hogy önsajnálat ezaz egész, nem-nem az csak úgy érzem ki kell adnom magamból azt ami bánt) félek hogy nem tudom megadni a páromnak azt amire vágyik, nem tudom a legjobbat nyújtani, pedig nagyon próbálkozok..nagyon szeretem és tudom hogy ő is szeret engem mégha nehezen is mutatja ki. én is hibás vagyok mert párszor túl gondolok dolgokat, de azért mert szeretem és nem szeretném elveszíteni. mindig mondtam neki hogy változzon, de ő annyit mondott hogy ha észre veszi rajtam a változást akkor ő is próbál majd. csak azt nem tudom hogy min változtassak, mert nem féltékenykedek, nem kötök belé semmi felesleges dologért, és dolgozni is járok hogy tényleg azt vegye észre rajtam hogy kettőnkért csinálom. tehát igen..nem tudom hogy mondjam neki hogy változzon. lehet az sem hatná meg ha szakítanék vele. de ahoz nincs szívem, mert ő azaz ember aki régen vissza tudta adni az érzéseimet. nagyon magam alatt vagyok😔
2023. szept. 25. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:

"mindig mondtam neki hogy változzon, de ő annyit mondott hogy ha észre veszi rajtam a változást akkor ő is próbál majd" - Mindkettőnknek kellene egyszerre változtatni a jobb irányba!!!


Ő nem vesz téged komolyan kérdező, kihasználja, hogy milyen gyenge vagy, hogy szereted. Miért nem veszed észre?

Ami régen volt az már nem jön vissza, minden mulandó! Ki tudja hányszor csalt meg és manipulál téged, mert te vagy a fix pont életében míg nem jön olyan valaki, akivel szerelmesek lesznek egymásba. Akkor kivág téged csak úgy porozni fog utánad. Mindegy, hogy érzelmi és/vagy fizikai síkon hűtlenkedik, egyszerűen az. Tudod mit kéne tenned? Szakítani, soha többet nem talizni, beszélni vele és pszichológiai tanácsadást kérni, megtanulni magadat szeretni és becsülni, mert ha nem teszed csakis ugyanolyan mocskos szemétládák vesznek figyelembe mint a mostani párod, esetleg a partnered szeretni fog, de te tönkreteszed őt a múlt sérelmei miatt. Neked kell változtatni, senki sem teheti meg helyetted, de a szakember jó kezdőpont.

2023. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!