Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd kikönyörögné hogy fogyókúrázz/diétázz vele együtt, szóval nem ehetsz otthon kb semmit amiket szeretsz. Majd fél év múlva rájössz h titokban végig össze vissza evett?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék rajta, vajon már téren is ilyen titkolózós-e...
2023. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
más téren*
2023. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolga.

A fogyókúra lényege a fogyás. Ha én fogyok, ő meg nem, akkor ő kudarcot vallott, én meg nem.

De mondjuk ha mindkettne fogyózunk, eleve nem kéne olyan dolgoknak lennie otthon amik problémát okoznak.

2023. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt eszem, amit szeretek, szóval a feltevés eleve offos, de ha mégis megtörténne, azért én megkérdezném hogy most akkor mit is akart ezzel az egésszel elérni?

Ha csak engem akart "lefogyasztani", akkor végülis oké, örülnék, hogy sikerült - és ebben egyetértek 3-assal - bár ha nagyon szigorúan vesszük ez is egyfajta árulás, még ha a cél nemes is volt ezzel.

2023. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok, azt azért tegyük hozzá, hogy nem mennék bele olyanba, amivel végül nem értenék egyet.

Azaz ha belemegyek, akkor azt én akarom, következésképpen az ő sikere vag ykudarca már nem az én ügyem. ha meg nem akarom, akkor eleve bele se megyek.

Az nem működik, hogy csak az ő kedvéért cisnáljam.

2023. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5. Ez így pontos.
2023. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi köze a másiknak ahhoz, hogy ki mit eszik. Egyébként a legnagyobb hiba amit fogyókúra során elkövethetsz, ha olyanokat próbálsz meg enni amit nem szeretsz. Olyat kell enni amit szeretsz, csak mértékkel vagy módosítva az alapanyagokat. Jó, nyilván van amit mérsékelni kell pl cukor és olaj fogyasztás, de kevés dolog van ami nem váltható ki..


Szóval ha fogysz alapból saját magára kell az embernek főznie.. a másik ebben vagy vele tart, vagy megoldja ő is magának az étkezését. Kb ennyi.

2023. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És hízott?
2023. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyébként kalóriaszámlálással kezdtük, de nekem jóval nagyobb a keretem mint az övé, többet is mozgok.

Kitalálta, hogy ha én este benyomok egy pizzát (mert nekem még belefér - max másnap lemozgom) ő meg nem ehet az egy kínzás neki. És mindennel ez volt, én ne egyek előtte ezt meg azt, mert azt megkívánja.

Fogyni persze nem fogyott, gyanakodtam h a munkahelyén nem eszik normálisan, gondoltam akkor ha már nem ehetek azt amit szeretnék, legalább együnk rendesen kajákat, elkértem egy ismerősömtől pár étrendet. Elkezdtünk ezek szerint menni, aztán teljesen ráfügött ezekre, és végül kiválasztotta a legszigorúbb étrendet, amiben kb semmi olyan kaja nem volt amit szeretek, csak zöldségek, zab, meg ilyesmi, néha egy kis hal amit szintén utálok. Minden nap.

Fél évig betartottam ezt a hülye étrendet, a munkahelyen persze ettem ezt azt, de aztán most három hónapig home officeban voltam heti 4 napot, és igazi kínszenvedés volt. Nyilván néha titokban rendeltem ezt azt, de inkább nem, mert régebben hatalmas hiszti és lecs . szés járt érte, hogy ő azért nem tud lefogyni, mert én összevissza rendelek kaját.


Most azonban gyanút fogtam és végül hosszú faggatásra bevallotta hogy a munkahelyén gyakorlatilag minden nap olyat eszik amit nem szabadna, nem nézi a kalóriákat se, és sokszor rendel hamburgert vagy pizzát. Délután még egy kis sütike vagy desszert. Ezért van olyan jól esténként el egy salátával, amitől én meg a földet kaparom.

És ha én elmegyek pár napra olyankor benyom egy doboz fagyit vagy egy nagy tábla Milkát. Én meg már fél éve nem ettem egy falat csokit se.

2023. szept. 25. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Mekkora disznók lehettek, ha mindennap ennyi fost toltok be.
2023. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!