Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győződhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győződhetnék meg arról, hogy a párom nem vágyódik titokban az exe iránt?

Figyelt kérdés

Teljesen bizonyos voltam sokáig abban, hogy nincs ilyenről szó. Mindaddig, amíg nem láttam meg egy üzenetváltásukat véletlenül. A nő írt neki szülinapján. A párom pedig szívecskék kíséretében válaszolt, hogy majd elmegy hozzá és beszélgetnek meg telefonálni is fog majd.

Rákérdeztem a páromnál szépen, higgadtan. Ő azt mondta, neki semmit nem jelent a nő, engem szeret mindennél jobban, boldog velem. Azt mondja, eszében sincs kapcsolatot keresni vele, csak úgy illedelmességből írta neki. Engem mégsem hagyott nyugodni a dolog, pár nap után megint felhoztam. Akkor ő kiakadt, törölte a nőt az ismerősei közül a közösségi oldalon, és azt kérte, zárjuk le ezt a témát, mert semmi okom ezen pörögni. De addigra én megnéztem a nő adatlapját, és egy nagyon szép, csinos, szexi nő. Én is csinos vagyok, de van rajtam plusz 10 kg, amitől nem vagyok olyan szexi, mint lehetnék. Azt elmesélte, hogy a nő szakított vele anno. Szóval ezek szerint lehetséges, hogy ő ezt még nem zárta le. Ez az üzenetváltás pár hónapja történt. A napokban megkérte a kezem, nagyon romantikusan. Viszont ahhoz, hogy nyugodt szívvel hozzá menjek, tudnom kellene, hogy valóban nem vágyik már a nőre, és nem történhet meg, hogy a nő vissza csábítja. Tudom, ilyesmire soha nincs biztosíték, de mégis szerintetek mitől nyugodhatnék meg efelől?

Az első házasságom amiatt ért véget, mert megcsaltak, ez mély nyomot hagyott bennem, emiatt is szeretném most biztonságban érezni magam.


2023. máj. 12. 22:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Ráírsz inkognitóban az exe nevében. Aztán a reakcióból kiderül.
2023. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Faggasd addig a párodat, amíg megnyugtató választ nem kapsz. Mivel ő alakította így, hogy ez a helyzet fenn állhasson, így "kötelessége" téged megnyugtatni. Az ismerős törlése sem garancia arra, hogy nem tartják a kapcsolatot. Inkább azt is lehet sejteni az egészben, hogy bizonyítékot tűntetett el. Pl. olyan beszélgetést, aminek te nem örülnél, ha látnád. Mivel vita volt miatta, így akár egy szimpla beszélgetést is titkolhat.
2023. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem házasodnék ilyen kétségekkel...
2023. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A szivecskézés tényleg sok volt… 30/F
2023. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2#, azóta sokszor előhoztam ezt a dolgot. Kb mindig elmondja ugyanazt, hogy velem boldog, engem szeret, nem érdekli a nő, és különben sem bízna benne többé, meg kicsit haragszik is rá pár dolog miatt, meg nem is volt jó a kapcsolatuk eleve, a végén már szex sem volt.....
2023. máj. 13. 00:23
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

2-es vagyok.

Akkor miért beszél vele? Ellentmondásos. Akivel kihűlt a kapcsolatom, de barátok tudtunk maradni, azt felvállalom a párom előtt, ezáltal nem lesz oka féltékenykedni. Viszont, ha zavarja, akkor gond nélkül lezárom.

2023. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6#, korábban nem beszéltek, csak akkor, és az ex kereste meg. És állítólag azóta sem beszéltek.
2023. máj. 13. 00:40
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehez kerdes. Benne van a pakliban, hogy az ex egyetlen csettintesere visszaszaladna hozza. A reakcioja bizony pont ezt sugallta. A magyarazkodas ide nem eleg. Komoly bizalmi valsagban vagytok.
2023. máj. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mikori az exe profilképe? Mert ha új és most látta először és csinosabb mint szokott, akkor lehet ennek szólt a kedvesebb reakció, de aztán ő is rájött hogy manipulálva volt.
2023. máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9#, semleges profilképe van, egy virág, nem fotó.

Az ígéret, hogy felkeresi, az zavar.

2023. máj. 13. 01:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!