Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a férjem kifordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a férjem kifordult magából mióta gyerekünk van? Van még esély a boldogságra?

Figyelt kérdés

Mióta kiderült a terhességem nem nyúl hozzám. Több mint egy éve nem szexeltünk. A fiam fél éves. Születése óta teljesen kifordult magából a férjem. Sokszor akkora pofonokat lever nekem mert a gyerek sír hogy az hihetetlen. Kiabál velünk. Ha sírok nem hallgat meg. Nem beszélget velem, nem tesz semmit a kapcsolatunkért. Nagyon magányosnak érzem magam és kezdek összeomlani. Mikor megismerkedtünk folyton könyörgött a gyerekért. Nagyon vigyázott rám terhesen de mostmár le se szar és a bántalmazás minden formáját gyakorolja rajtam. Néha már csak sírni tudok hogy 21 évesen egy ilyen helyzetben ragadtam.

Naponta szakít velem és vágja a fejemhez hogy ismerkedjek. De amikor elkezdtem egyből letiltogatott mindenkit, hogy ő szeret stb... mindig bedölök annak hogy megváltozik. Változhat még?

Mielőtt bárki elkezdené hogy pucér seggre szültem szóval viseljem a következményeket, az én otthonomban élünk, gyedet kapok de édeskevés ahhoz hogy egyedül eltartsam a fiam és magam.


2023. szept. 25. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza a szüleidhez, mert agyon fog verni hamarosan.
2023. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Válás + gyerektartás. A bántalmazásról legyen látlelet akkor is, ha amúgy most nem akarod felhasználni, később ha úgy néz ki a gyerekkel is agresszív, akkor nem akarod őket egyedül hagyni, akkor sem, ha még ott nincs tetlegesség.
2023. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A szüleimre nem számíthatok. Sajnos viszonylag gyakran nyulnak pohárhoz és olyankor mindig balhé van... A gyerekszobám meg olyan pici hogy a gyereknek még mászni se lenne lehetősége. Az nem opció hogy velük éljek hosszútávon.
2023. szept. 25. 14:57
 4/15 anonim ***** válasza:
4%

MIÉRRRRRRRRRRRRRRRTTTTTTTttttttttttttttttttttttttt????????????????????????


Miért nem értitek meg ti nők, hogy a férfiak 99,9%-a SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM akar gyereket???


Ha mégis, akkor is sok esetben úgy, mint a kiskutyát a gyerekek. 1-2 hétig játszanak, gondozza, aztán pár hónap múlva rá se néz, és a szülők nyakán marad a gondozása.

2023. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A fiam én gondozom, nem a szüleim és ez így is lesz. Anyám próbal anyáskodni de én ezért a gyerekért majdnem meghaltam ő az egyetlenem ezen a világon. Soha nem hagynám hogy más nevelje helyettem vagy tartsa el.
2023. szept. 25. 14:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyaotthon, vagy kisebb albérlet, a híres párod szüleihez, barátokhoz. Ha bölcsibe teheted, akkor menj dolgozni, a férjed meg fizesse a gyerektartást azt kész. Nem félsz hogy NE ADJA ISTEN a gyereked is bántaná, vagy megölne téged egy kicsit se?
2023. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szépen rakd ki a cuccait a ház elé, gyerktartásra beperled, esetleg bölcsi, és visszamész dolgozni.

Ez így nem élet.

2023. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vele nincs esélyed a boldogságra! Bármennyire nehéz lépj... egy idő után jobb lesz..
2023. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bzd ki! Keress egy kisebb lakást azt meg add ki.

Gyerek mielőbb bölcsibe.

2023. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
4 elhiszem h apád se akart téged de ne általánosíts.
2023. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!