Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skorpió fiúk. Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skorpió fiúk. Nektek milyen lányok jönnek be? Hogy kell titeket elcsábítani? ;)

Figyelt kérdés
A horoszkópokban annyira nagyon nem hiszek, viszont hihetetlen módon minden kiemelkedő fiú az életemben skorpió jegyű volt. :)) kösziii
2010. okt. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Mint skorpió, nekem azok a lányok jönnek be, akik kedvesek, őszinték, értelmesek és jól érzem magam velük. A külső nem olyan fontos, de ha muszáj: aranyos arc, nem túl kövér, nem túl sovány (a modellalkat túl sovány!).

Ha gondolod, írhatsz privit :) 24/F

2010. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha skorpió kell, legközelebb őt válaszd.

én csak egy csóró oroszlán vagyok, de azért elcsábíthatsz.


[link]

2010. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha intelligensebb vagy az atlagnal, az nem art. Es egyebkent se legy tomegcsaj, sem kulsoleg, sem pedig belsoleg. Az abszolut kedvesseg nalam sem nyero, egy kis szarkazmus legyen benned, viselkedj neha megdobbentoen, egy kis perverzio sem art, egeszseges keretek kozott:)
2010. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a skorpiólányok jönnek be...abból is a nagy csáppal rendelkezők. Azokat szúrnám!
2010. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a ksorpió a legérzékenydúsabb csillagjegy, azért ez a fontos a számára. Minél fejlettebb az érzelme a lánynak, annál kapósabb a skorpió fiúknál. De itt igazi érzelmi fejlettségről van szó, amivel a lányok 10-20%-ka rendelkezik csak.
2010. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külsőleg kb ilyen lányok a nyerők nálam: [link]

Perzse ettől eltérhet lehet fehér bőrű és szőke is vagy vörös stb.. az alkat ami hasonló legyen mint a képen a lánynak. Belső értékek szintén nagyon fontosak a humorérzék ha jó az már azért bizonyos intelligenciát feltételez, de mint már előttem is mondták itt mások a tucat dolgokat nem kedvelem én sem. Az ész és a talparaesettség fontos a hűség és az egyéniség. Dióhéjban ennyi így hirtelen!

2010. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat. :)

Láttam egy ilyen kérdést, csak vízöntő fiúkra vonatkozóan és gondoltam felteszem, de nem is hittem, hogy ilyen jófej válaszokat kapok. Köszi. :)

Én is úgy tapasztaltam, hogy a skorpiók nagyon érzékenyek. :/ Sajna képesek olyanon is megsértődni ami csak csipkelődés. De imádom őket! :)

2010. okt. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!