Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kiszemelt srác az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt srác az osztálytársatok lenne és még elöttetek is üllne. H próbálnátok elcsábitani? : )

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jó tanács: házinyúlra ne lőj, mert nem lesz jó vége! :)
2011. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Osztályon belül nem szokott valami sokáig működni...
2011. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez volt, tetszett egy srác, és tavaly előttem ült. Azóta sajnos már nem vagyunk osztálytársak. Amúgy én semmit nem csináltam. Dogáknál ő kért segítséget tőlem, és ő kért kölcsön tőlem tollad, vagy füzetet. Nem jöttünk össze, egyrészt mert én nem merek kezdeményezni másrészt meg elég fura lett volna osztálytárssal járni, minden nap látod, és ha netán szakítotok, akkor gáz helyzet alakul ki.


19/l

2011. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom h igazatok van, mert egész végig ez járt a fejembe..de utolsó évünk.
2011. okt. 2. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se lőj házi nyúlra. velem az volt, hogy osztálytársak voltunk, összejöttünk, másfél évig együtt voltunk, de aztán szétmentünk, és iskola végig nézhettem, hogy együtt van egy másik osztálytársal.... nem votl kellemes. inkább ne kövess el ekkora hibát..
2011. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levelezettek az bejön, utána meg majd csak alakulgat valami.
2011. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!