Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátok mindenért engem tesz felelőssé és utána meg "szétbüntet"?

Figyelt kérdés
Most azt beszéltük talizunk vasárnap, ráírtam h mi legyen nem válaszolt. Rendszeresen nem válaszolt, telefont se mindig veszi fel. Utána üzenetben kifakadtam, hogy az se tudom mit csinált hétvégén, biztos titkol valamit előlem. Közölte h szakítsunk és hagyjam békén ne vádoljam, most utál nem beszél velem. Nem bírom ezt lelkileg, érdekes mindenből én jövök hibásnak.
2023. szept. 25. 19:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az az igazság, amióta a teloja feldobott egy Tinder-értesítést, nem bízok benne. Ha nyomkodja a telefonját az villan be, hogy nőnek irogat
2023. szept. 25. 19:46
 2/16 A kérdező kommentje:
Gyakran van h nem is válaszol nekem, meg nem veszi fel a telefont.
2023. szept. 25. 19:48
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Felnőtt vagyok, mondhatni türelmes, szóval nem túlhevült tini, de a második alkalomnál tiltanám le a jóédesanyjába az ilyet és nem ismerném többé. Ismétlem másodszor. Ha nem ír vissza, nem reagál amúgy megbeszélt programra, mennék a dolgomra. De az biztos hogy nem ide írnék ilyen picsogó kérdést róla.
2023. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Minek erőlteted még ezt a kapcsolatot?
2023. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Pontosítok, minek erőlteted ezt a kapcsolatnak legjobb szándékkal sem nevezhető bohóckodást?
2023. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Én is csatlakozom. Minek a fr*ncnak vagy még vele, szereted? Ő nem szeret. Érted?
2023. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

én meg mindent meg tennék egy ilyen ragaszkodó csajért a paraszt meg ismerkedik melletted, undorító pasid van.

szerintem ki kéne dobni de ez csak az én véleményem m

2023. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem az a baj.
2023. szept. 25. 20:09
 9/16 Crisopher ***** válasza:
100%
Tiltsd le teljesen
2023. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Szeretni fogod azok után is kirakod, de nem leszel bohóc. Azért annyit nem ér a farkinca, hogy hülyére szedjen...
2023. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!