Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a párkapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a párkapcsolatnak, ha úgyis vége lesz? Utána meg egy életen át depressziós lesz miatta az ember.

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 15:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"egy életen át depressziós lesz miatta az ember" ---> már miért lenne mindenki az, a legtöbb ember túllép rajta.

És van neki más, és éli tovább az életét.


Ha úgy gondolod, hogy nincs értelme, akkor NEKED ne legyen. Nem kötelező.

2023. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtam ezen eléggé sokat, aminek kezdete van, sajnos van vége is. Ha nem az érzelmek elmúlása, ha nem egy harmadik miatt, vagy bármi más emberi érzelem múlása miatt megy szét egy kapcsolat....akkor jön a halál, bár lehet még ez az egyik legszebb forgatókönyv, hogy boldogan élnek, míg a halál jön és kaszál.
2023. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy csomó jó dolgot ad, amíg tart és normális esetben nem lesz emiatt egy életen át depressziós az ember.
2023. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés túlzás, de való igaz, hogy túlértékelt a párkapcsolat. Sokkal boldogabb lehet az ember egyedül is, mint amennyire egy csomóan félnek az egyedülléttől. Aztán minden másnap randira járnak, és nem értik, hogy mi a gond. Régen rossz, ha szokássá válik a párkeresés, ennyire mesterségesen és erőltetetten nem igazán lehet valódi, tartós boldogságot elérni.
2023. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2# ne hidd! Ez a legeslegrosszabb forgatókönyv, amikor van egy általad tökéletesnek ítélt kapcsolat, és a másik meghal. Nincs ennél rosszabb érzés.
2023. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%

A segged is kitörlöd nem? És nem leszel depis, mikor le kell ülni 💩.

Az, hogy ilyen ideggyenge vagy, a te bajod, depi helyett csinálhatnál hasznos dolgokat is, tudod amikhez semmi kedved, mert az ééérzelmeid visszatartanak és depizni keheheheeeell.

2023. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikat nezve atlag embernek 5 partnere van, amig megtalalja az igazit, tehat 20% az eselye, hogy nem lesz vegig egyedul, ha tuleled, hehe
2023. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is elgondolkodtam párszor. Nálam pl egy 10 éves kapcsolat ment tönkre, amiből most, 2 év elteltével tudtam továbblépni és elfogadni, hogy jobb lesz ha tulteszem magam rajta, mert beleorulok.

De rájöttem azóta, hogy sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben, mint a tökéletes kapcsolatot hajhászni.

2023. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Nekem azért jó, hogy van párkapcsolatom, mert így elkerülöm a lombikot, nem kell egyedül küzdenem a gyerekneveléssel, és azért ketten könnyebb. A férjemnek azért, mert lehet gyereke.


Komolyra fordítva, szerintem az emberek többsége azért még mindig úgy gondolja, hogy a párkapcsolat alatt lesz gyereke.

2023. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Az emberek nem értékelik a szerelmet és a pártjukat. Könnyen eldobják. Aki elhagy, semmi megbánást nem tanúsít, mert természetes dolog, hogy véget ér egy kapcsolat. Az emberi kapcsolatok túlságosan törékenyek. Egyik napról a másikra véget érhetnek. Ezért nincs is értelme. Újra és újra keresztülmenni ezeken. Hátbaszúrnak és elárulnak. A barátság is ugyan ez. Ami nem tart örökké, annak nincs értelme.


A pénznek és a karriernek több értelme van, mert az örökké az enyém marad. A dicsőséget nem veheti el senki.

2023. márc. 30. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!