Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lettem felejtve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5évig éltem párkapcsolatban,terveztük a babát is terhes is lettem.

Viszont a párom hirtelen megváltozott és nem értettem hogy mi a problémája. Valentin napon át adtam neki a terhességi tesztet őrült is nagyon,de egyszer csak be nyőgte hogy elhagy mert az anyja szerint megcsaltam!

2Évig próbálkoztunk a babával és nem sikerült sajnos,párom anyja viszont az eleje óta nem szeret,pedig mindent meg csináltam mostam főztem takaritottam kedves voltam és semmi!


Terhességem ideje alatt egyetlen egyszer kérdezte meg hogy hogy vagyok,mindenhonnan le tiltott majd most hogy újra magyarba van és itt a szülés ideje irt hogy apasagit szeretne! Be vallodta hogy nem érez irántam már semmit de ha a gyerek az övé akkor igényt tart rá,amit én egyáltalán nem szeretnék most már, ugy vagyok vele hogy fizesse a gyerektartast és hagyjon békén! A napokba meglatogatot és közeledést mutatót felém meg fogta a kezem és meg akart csókolni de nyilván tartottam magam és nem mentem ebbe bele! Majd tegnap Messengeren írtam neki hogy szeretném látni ha van ideje és azt írta hogy nem. Később viszont rám irt hogy mennyire jól érezte magát a barátaival. Egy picit le kaptam és igen sajnos el mondtam neki hogy szeretem és hogy szükségem van rá. Amit azzal nyugtazott hogy félre értettem a közeledését és ő nem szeret. Ez után jött egy kemény rész amibe ezt írta “Ha nem az enyém a gyerek hogyan legyek veled ezek után?”

Eléggé kétértelmű szerintem a viselkedése!

Megkértem már régen is hogy mindig legyen őszinte hozzam és sajnos sosem sikerül neki ahogy már a kapcsolatunk elején sem az exevel való beszélgetései után.

Az anyuka nem tudom miért gondolja hogy meg csaltam talán azért mert volt egy időszak amikor nem vettem fel a telefont napokig? Ha igen akkor okom van rá mivel engem ezek a dolgok értek :

Az elején az exe

Majd a tesojanak azt mondta nem marad velem.

Többször nőket lajkolgatot a hátam mögött.

Hazudot hogy dolgozik miközben mással telefonált.

És egyszer mondtam én egy olyat hogy el fogom hagyni egy jobbért. De nem tettem!

Tudom hülye vagyok hogy vele maradtam és hogy most terhes vagyok!

De 3évig nem volt gond úgy gondoltam hogy változott! Ki mit gondol ? Az írási hibákért bocsánat nem tudok gépen úgy írni. 😄


2023. szept. 27. 03:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Megérett a világ a pusztulásra
2023. szept. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Be kell hazudnia hogy nem az övé a gyerek. Csak irányítani akar. Gyerektartásból nagy pénzre meg nem számíts. Jobb lesz ilyen pasi nélkül. 40f
2023. szept. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Úristen…és ilyeneknek születik gyereke..🤢

Azt a genetikai állományt…

Arról nem is beszélve, kitől mit fog látni..

Esküszöm, mint a putriban…vagy eltaláltam?

2023. szept. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

mint az ex csajom csak pasiba, van nője és kész ő csalt meg csak át verte a saját anyát is hogy mellé álljon.


a nagy hiba amit el követtél hogy fenyegetőztél másik pasival, velem is csinált ezt csaj én is ki dobtam mert ez nem fér bele.

2023. szept. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Engem maga a sztori már le se kötött egy idő után, csak arra koncentráltam, hogy mennyi alapvető helyesírási hiba van benne. Nem tudsz gépen úgy írni.. Hogy? Helyesen? Jah, mert azon nincs autokorrekt, mint a telefonon, ami szinte helyetted ír.

“Magyarba”..

Gáz vagy te is, meg a pasid is, a történet meg csak hab a tortán. Igaza van az elsőnek.

2023. szept. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Istenem, köszönöm, hogy most nem nekem kellett lehordani a helyesírás miatt!🙏🏼

Mindig én szoktam..

2023. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

“be vallodta”


Nincs több kérdésem. 💩

2023. szept. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor gondolok bele abba, mennyi mindentől megkíméli magát az ember, ha szingli....
2023. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Most őszintén: övé a gyerek vagy sem?
2023. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fizesse a gyerektartást, bizonyítsd be, hogy az övé, arra való a Dns-vizsgálat, ha akarja látogatja a kicsit, te nem tilthatod el tőle! És kész. Millió egyedülálló anya van, aki felneveli rendesen az utódot és szintén millió anya van, aki beleakad olyan férfiba, aki sajátjaként szereti a gyermeket! Ne csüggedj, előre haladj, kitartást! ☺️
2023. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!