Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ugy érzem, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ugy érzem, el vagyok felejtve!

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy együtt élek a völegényemmel, és jön a gyerek is (lassan màsfél éve vagyunk együtt). Hàztartàsbeli lettem, ha ugy nézzük, nem dolgozhatok (felszolgàlo vagyok). àromnak van egy huga, aki eléggé rànk van telepedve, szinte 2 naponta jön hozzànk, letojva az intimszférànkat, minden elöjel nélkül megjeleni, nem telefonàl, semmi csak beàllit....Eltereli pàrom figyelmét rolam, ha itt van, mintha nem is lennék, most is azzal nyuzza hogy kàrtyàzzanak, egyedül ülk a konyhàban, mintha nem is élnönk együtt, csak egymàs mellett...A nagyobb baj az, hogy igy beleszolàsom sincs, hiszen pàrom tart el jobbhijàn...Mit tegyek?!?! Szoltam neki koràbban, hogy több figyelmet kérnék néhanapjàn, megértette, most kezdödik elölröl!! Màr anyosom is ki van akadva, söt szinte felhàboritonak talàlja a szitut...Mit tegyek, kinek szoljak!?!? Fontos!!!

2012. szept. 10. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
blablablablablablabla
2012. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még jó hogy
2012. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kinek szólj?Nekünk?
2012. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szólj neki nyugodtan, felháborító ahogy viselkedik
2012. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, mit tegyek, nem akarok hàzisàrkànynak se tünni, se kiàllhatatlannak....igazàbol annak is örülök, ha hasonlo tapasztalatokat irtok, de a trollkodàst mellözzük ha kérhetem!
2012. szept. 10. 20:22
 6/8 deadman95 válasza:
Én a helyedben az anyóssal karöltve szépen egy leülős beszélgetés mellett elmondanék mindent ami nyomja a szíved, a vőlegényednek ill. a húgának is. Ha ott van az anyós is, és melletted áll, akkor talán úgy hatékonyabb lesz a "tárgyalás".
2012. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TOMAtm ***** válasza:
ez szívás,bárkinek szólsz te jársz rosszul.am meg ne sajátítsd ki a pasid csakazért mert te otthon unatkozol mert nem hagynak dolgozni.inkább örülj a jódolgodnak vagy találj magadnak vmit amivel lekötheted magad.fogadok egy barátod-barátnőd sincsen és panelos vagy különben lenne annyi dolgod h nem agyalnál ilyen f*szságokon.
2012. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Deadman igazad van, tényleg azt kellene, mert ez kezd durva lenni...itt is alszik nagyon sokszor a csajszi...


Toma Boldog vagyok egyébként, hidd el, nem unatkozom igy se itthon, persze jobb lenne/lesz dolgozni...minden tökéletes lenne amugy, csak ez rossz!Nem akarok kukacoskodni se, de ezt egyre nehezebb elviselni...föleg, hogy csak ugy random jön...nagyon elegem van!

2012. szept. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!