Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Csak számomra gyerekes? Csalódott vagyok nagyon

Figyelt kérdés
A legjobb barátom házassága szarba van, este rámírt lelki tanácsért, eközben a párom a hasamon aludt majdnem csak mar, masszíroztam a fejét már vagy 15 oerce, en meg közben visszaírtam a barátomnak, 7 percen keresztül tartott az irkánk,erre a pasim felugrik,( pont mikor a barátom elköszönt), elmegy autózni, mert én irkálok(sosem szoktam), mondtam ne csinálja már , most köszönök el tőle, de muszáj írnom, tudja ő is, hogy szar a barátom helyzete. Kértem, 2x is, ne menjen el, nem szeretném. Azt mondja akkor menjek vele…mondom hogyan? nem vagyok 20 éves csitri aki ugrik( kislányom 10 éves, nem hagyom éjjel egyedül itthon mert a pasimnak autózni támad kedve este 22 kor.Ovodásnak nevezett meg büszke lehetsz magadra…stb…mert mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez. Aztán mégjobban nekem esett, hogy befejezte velem,meg soha többet nem fogom kátmi, ha el merem mondani ezt a barátomnak, elment aztán 10 perc múlva visszajött, mintha mi sem történt volna. Mondtam tartsa magát ahhoz, amit mondott, (hogy befejezte velem). Annyira roaszul esett amiket mondott, ti mit gondolnátok/tennétek? (30 felettiek vagyunk)
2023. szept. 28. 02:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%
Valóban nagyon gyerekesen viselkedett, nem is értem. Reggel, amikor mindketten kialudtátok magatokat, próbáld megbeszélni vele, hogy rosszul eset neked, amiért ennyire túlreagálta.
2023. szept. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj, ha felkapja a vizet bmin mindjárt az az első, hogy akkor ő befejezte velem..,nehezen élem meg nagyon… Tudja, hogy zavar, ha ilyet mond. Azt gondolom ilyennel nem szabadna dobálózni
2023. szept. 28. 02:24
 3/62 anonim ***** válasza:
24%

adtál rá okot?

velem is ezt csinálta az ex csajom hogy én pl nem nézhettem yt videókat mert vele kell foglalkozni, de ő meg azért össz vissza flörtölt pasikkal mellettem mikor ott voltam ekkor én is fel kaptam a vizet és mondtam dolgokat.

és ugyan így lett itt belőlem kérdés itt hogy mekkora 1 tahó vagyok.

itt kereste az ön igazolást a csaj.

ez csak azért írom le hogy mindenki lássa hogy egy éremnek kettő oldala van és nem biztos hogy a kedves kérdező mind a 2 oldalt reprezentálja.

ja és csak szólok hogy a pasid még jobban ki fog akadni hogy ha megtudja hogy innen szeded az érveket és ki teregeted a magán életi problémáitokat ne adj isten egészen véletlenül pont úgy hogy neked lejtsen a pálya;) csak szóltam nem kell megköszönni:)

2023. szept. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
6%
Igaza van. Ki a redvás francot érdekel hogy a varát szarban van? Oldja meg.
2023. szept. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
91%

Exem volt ilyen. Bármi nem tetszett neki, egybõl akkor ô megy, vissza se jön. Ez tartott tiz percig, mert nem szakitani akart, csak bántani. Azon is kibukott, hogy nem vele foglalkoztam öt percig, vagy a kolléga hozott haza kocsival.

Komolyan kellett volna vennem az elsõ jeleket. Mire rájöttem, hogy egy nárcisztikus pszichopata, már nem volt könnyû megszabadulni tõle.

2023. szept. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%
Ez rettenetesen gyerekes viselkedés. Eleve az, hogy valaki ha frusztrált, dühös, akkor ne üljön autóba, hanem fusson két kört a háztömb körül. Soha nem kéne ilysn impulzív, gyerekes, hisztis, önző pasi.
2023. szept. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Leírtam a teljes szituációt! Előzménye az volt hogy megmasszîroztam, nem néztünk már semmit, én ajánlottam fel neki, alvás előtt voltunk már este 10-11 kor kb. Én amúgy sem szoktam írkálni esténként már. Semmi ok nem volt neki a viselkedésére.
2023. szept. 28. 07:53
 8/62 anonim ***** válasza:
67%
Biztosan? Nem lehetséges hogy féltékeny a barátra?
2023. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
78%
"Ovodásnak nevezett meg büszke lehetsz magadra…stb…mert mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez." - Valahol ebben egyébként igaza van. Oké, hogy ventilálsz barátnak, de miért tőle kell kérdezni hogy gáz-e a viselkedése, vagy itt ha szerinted az? Nem lehetséges tényleg, hogy nincs oka féltékenységre?
2023. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
89%
Pot apukanak miert ilyen gyokeret valasztottal?
2023. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!