Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ha a ti pasitok mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a ti pasitok mikor fel kell melletetek arra kér maszírozd meg ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Nem valahányszor együtt vagyok vele feszt azt akarja maszirozgassam őt, hogy a vérkeringés benne jól müködjön, és még ébredés után is ezzel nyaggatot. Hát én ennek nem örültem, annak se hogy ő gyakrabban van nálam, sőt én nála csak 3szor voltam egy kétszintes házban lakik az anyjával az anyja a lenti szinten ő a fenti szinten én egy kicsi panelban lakok, mégis ő gyakran nálam log, velem eszik, velem tölti az idejét, és folyton azt akarja hogy kényeztessem őt.

Ja és hozzá teszem, ő azt állítja ő szeret engem.



#kapcsolatok#hozzáállás#vélemények
2021. ápr. 21. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Micsoda problèmáitok vannak 😒.

Masszírozd meg aztán tedd oda hogy ő is megmasszírozzon téged.

Képzeld én mèg reggelit is készítek magunknak felkelès után-huu.

2021. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem masszírozok. Az munka. Ott van a masszírozógép, ölelkezzen azzal.
2021. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő sose csinált nekem reggelit, és még virágot se hozott még a parkból se sehonnan se tépet le nekem egyet se :(
2021. ápr. 21. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint, szeretem masszírozni a párom vagy épp csak simogatni a hátát.

Nálunk ez kölcsönös.

2021. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utálok maszirozni, és nem is birják a kezeim...
2021. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalamra fordulnék és aludnék tovább 😂
2021. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A reggeli kávém előtt békén lehet hagyni!


Amúgy szerintem itt nem az a probléma, hogy megkért egy masszázsra, hanem az, hogy rád telepedett. Hogy egyenlőtlen a kapcsolat. Hogy te többet adsz, neki meg ez így teljesen jó.


Az hogy "szejetjeeeeeeeeekk" nem tudom hogy képes elvenni a nők eszét.

Figyelj: "Én vagyok Angela Merkel!" Igaz? Nem. Elhiszed? Nem. Ezek csak szavak. A "Szeretlek" is csak egy szó. Ki lehet mondani anélkül hogy igaz lenne.

Mikor az exemmel együtt voltam, a kapcsolatunk utolsó 6 hónapjában napi szinten gondolkodtam azon, hogy szakítani akarok, aztán ha olyan volt a helyzet mégis mondtam neki hogy szeretem. Semmit nem jelentett.

23 N

2021. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De van, akinek jelent valamit.


Nem csak mondani, tenni is lehet dolgokat úgy, hogy utálod a másikat.

2021. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos sok pasi vissza él, a szavakkal és a szép szavakkal a nőket be zsongatja utána meg el néznek nekik sok mindent.
2021. ápr. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!