Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HÖLGYEK, ezen esetben, elhagyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÖLGYEK, ezen esetben, elhagynád a párod?

Figyelt kérdés

Feladná a diplomás, laza, de pocsékul fizető állását, hogy "melós", "szaki", "proli", vagy nevezd ahogy szoktad legyen, mert ott jóval többet kereshet. Kitanulna egy szakmát és abban helyezkedne el.


(Igen, innen loptam az ötletet. [link]


2023. szept. 29. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Sőt a több pénz az csak jobb. Nem a szakmájába szeretek bele.

Akkor lenne baj ha átvenné a stílusukat, elkezdene inni, cigizni, trágárul beszélni, szemetelni

2023. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem számítana. Mármint, ha nem tudnánk megélni, akkor nyilván adja fel és kezdjen másba, ahogy én is bármikor elmennék takarítani vagy festeni, ha arra lenne szükség.


De olyan párt kerestem, akinek a “tudás fontos”. Eléggé meglepődnék, ha ez bármilyen tényleges indok nélkül megtörténne és úgy érzeném, hogy nem ismertem meg eléggé a férjemet. Azt nem tudom megítélni, hogy ez végül vezetne-e a kapcsolat megromlásához, de egyből biztos nem lenne szakító ok.

2023. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A férjem mérnök és mellette másodállásban kisebb hegesztési melót elvállal egy-két cégnek. Jobban megérné ezzel foglalkoznia anyagilag szinte, de hamarabb tönkre is menne fizikailag, így én nem örülnék, ha ebbe az irányba menne. Csak anyagi megfontolásból nem zavarna.
2023. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Legyel atomkigyurt szalkas atomhelyes epitoipari ballalkozo dzsippel penthouselakassal.


Kifejezett elony,ha van paraszti eszed es felismered,h a munkat a penzert csinaljuk.

N

2023. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!