Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a férjed ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a férjed ha ezt találnád a gépén?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk házasok 2 gyerekkel. Már vagy 3 éve nagyon védelmező a gépével kapcsolatban, senki se nyúlhat hozzá. Már többször is volt hogy belenéztem, de semmit sem találtam az előzményekben, letöltésekben, üzenetekben sem. Viszont most szokásosan belenéztem amikor nem volt itthon, és több olyan inkognitó oldal volt megnyitva, ahol idős nők kenegetik magukat olvadt csokival, legalább is remélem hogy azzal. Vissza raktam a gépet úgy ahogy volt, de azóta távolság tartó vagyok, és kellemetlenül érzem magam otthon. Nem tudom mit tegyek. Beszéljen meg vele vagy ne tegyem szóvá?

2023. júl. 8. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem, akkor hagynám el, ha erőszakos vagy pedofil dolgokat nézne.
2023. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Mindenekelőtt szégyelld magad! Nyomozgatni...rendszeresen!!!

Amúgy szinte minden férfi önkielégít néha, ahogy a nők is... csak ritkábban.

2023. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem lenne értelme vele maradnom, hisz megundorodnék tőle, nem tudnék vele szexelni vagy kedves lenni, szóval...
2023. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Mikor voltatok együtt utoljára? Nem tenném szóvá amúgy.
2023. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem azt, hogy esti mese? Legalábbis kísértetiesen hasonlóan érkezett mint a késő esti anyósos-fehérnemű nélküli mutogatós.
2023. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Hm.

Szóval megkért, hogy ne piszkáld a gépét, te meg konkrétan szokásosan átnézed.

Most találtál valamit és most ki vagy akadva.

Szerinted mégis mi a retkes fszért kért meg, hogy ne kutakodj a cuccai közt?:D

2023. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk meg a frankót, ráncos,rusnya öregasszonyok kenegetik szarral magukat azokon a videókon. Ez egy fétis. A vizeletfétis gyakoribb ugyan de ennek is megvan a maga közönsége. Megvan amúgy ennek a pszichológiai magyarázata de ez esetedben tökmindegy. Vagy el tudod ezt fogadni vagy nem,a döntés teljes egészében rajtad áll.
2023. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát èn is elgondolkodnék rajta hogy mi ez a beteges dolog.
2023. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj hogy ezek után már nem tudnék vele ágyba bujni. M8ndig eszembe jutna.
2023. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben azt tenném, már ha a gyerekek nem érhetik el, hogy kitenném a képernyőre azokat a megnyitott oldalakat és letenném, hogy úgy találja meg.Aztán várnám mit szól.Ha hőbörögne, akkor mondanám, hogy gyors kellett xy dolog miatt egy laptop, de ha tudom, hogy ez köszön vissza, inkább nem használtam volna.Egyébiránt meg nem is kéne, hogy takargatnivalója legyen, mondjuk a helyében nekem is égne a pofám.
2023. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!