Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El van torzulva a lelkem?

Figyelt kérdés

Egyre többször úgy érzem, hogy a múltam rányomja a bélyegét a kapcsolataimra.

Tizenéves korom nagy magányban telt el. Nem volt senkim. 20 éves volt először valakim. Az eddigi kapcsolataimnál az volt a baj, hogy az elején sok volt a szex, majd egy idő után ritkult, miközben az igényem megmaradt. Mindig ugyanannyit akartam szexelni. De a másik félnek mindig csökkent az igénye. Most meg ott tartok, hogy ezek miatt szexmániás lettem, mert hiányolom a tizenéves kori szexuális tapasztalatokat. És ez mindig rányomja a bélyegét a mindenkori kapcsolataimra is.


2023. szept. 30. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezotéria szempontból igen. Úgy értve, hogy a csakrák mint alap, mert a legalja csakra irányít. Míg a legfelsőbb szint a lelekrol szól. Pszichológiai oldalról pedig éretlen vagy, lehet tényleg szexmániás vagy, főleg úgy, hogy bárki is a partnered te bármikor barmennyiszer a szext helyezed előtérbe. Vagy keressel szex mániás egyént, vagy elmész pszichológiai tanácsadásokra! Szexológushoz is ajánlatos lenne!
2023. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért kellett volna tizenévesen szexuális tapasztalatot szerezned?
2023. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert irigy másokra, azért kettes. XD
2023. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, hogy amiatt lenne eltorzulva lelkileg,mert tizenéves korodban nem szereltel. Egyáltalán nem alap, hogy tizenévesen kell kezdeni a szexet. A szexmania egy függőség, valamilyen lelki hiányt akarsz pótolni. Pszichoterapiara kellene menned, hogy feltarjak az okokat.
2023. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Laylah ***** válasza:
79%
Magas a libidód, olyat keress, akinek szintén magas. Az más kérdés, hogy ebbe közrejátszhat az is, hogy valamilyen pótcselekvés, megküzdési mechanizmus számodra a szex, ha tényleg zavar, akkor egy pszichológus segíthet feltárni az okait és felülkerekedni rajtuk.
2023. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet más partner keresésével és a spirituális-pszihológiai problémával sem. Én sem éltem ki magamat és többet kívánnék párom visszafogottsága helyett, de ettől függetlenül rendben van a kapcsolatunk. Nyáron költözött be, akkor dobódott ez fel rajtam, és nála maradt ugyanúgy heti 1-2 kívánat. Én így többet foglalkozok egyedül magammal, de ez nem okoz gondot kettőnk szexualitásához. Emellett médium vagyok, a gyökércsakrám sem okoz kárt. Egyszerűen így vagyok beállítva most éppen. (Illetve az elmúlt napokban elkezdett csökkenni.)
2023. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#2

Mert gondolom akkor is volt szexuális igénye. És rohadtul gáz 18 fölött bajlódni azzal, amin más már régen régen átesett, természetes dolog neki, aztán te neked meg minden újdonság, bénázol, bambáskodsz, félénk vagy, Szégyenlős. És ez a másik félnek nem igazán jön be, már 20 évesen rohadtul nem az a jó élmény, hogyha valakit bevezethetsz a szexbe, hanem amikor egy jót k.eféltek.

2023. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez, nekem is az első kapcsolatomban ritka volt hogy nem volt napi szinten, a következőkkel pedig mindig ritkult, veszekedés lett belole mert nem értettem a miértjét.

Beszélni tudtál velük, hogy miert alakult úgy? Kivancsi lennék másnak mit mondanak:D

27N

2023. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
35 évesen ez normális egyáltalán?
2023. okt. 10. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem példa nélküli.
2023. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!