Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket b*szott már így át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket b*szott már így át egy nő?

Figyelt kérdés

Barátnőm felhozta, hogy van egy barátnője, akinek bejövök, és ő arra gondolt, hogy nem engedné, hogy én meg a barátnője "együtt" legyünk, de felvetette a hármast. Konkrétan megkérdezte, hogy mi lenne, ha őt is, meg a barátnőjét is dugnám egyszerre?


Nyilván belementem, és itt jön a bibi, azt mondta, hogy csak letesztelte milyen vagyok "valójában", és azt vágta a fejemhez, hogy akkor nyugodtan menjek, aztán keféljek meg mindenféle r*bancot, de a barátnőjéhez meg hozzá többé ne nyúljak, mert ki tudja milyen lotyókkal voltam én előtte.


???? Most szakítani akar, nem bízik bennem stb. Ezzel mit tudok kezdeni?



2023. okt. 1. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
63%
Semmit, örülj, hogy megszabadulsz. Ezt nôként irom.
2023. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
60%

Jójó, de legalább megvolt a hármas vagy csak szóban mentél bele?

Amúgy hagyd a francba, nem egymást keresitek

2023. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
14%

#1

Neked kell a pasi, mi? Találj mást magadnak.

2023. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:

Nem volt meg a hármas, ezt írtam, hogy átb*szott. Ő csak arra volt kíváncsi, hogy én belemegyek e, mert ha igen, akkor nem vagyok hűséges.


Nem leszek álszent, bevallom, hogy tényleg megdugtam volna a barátnőjét is ha már egyszer az ő ötlete volt, de erre nem számítottam.

2023. okt. 1. 12:24
 5/77 anonim ***** válasza:
95%
Azért annyira ne csodalkozz.
2023. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
25%

3 és 1 ne vesszetek össze a srácon xd hát látjátok hogy el bír kettővel is 😉


Csajod beteg és ez csak indok hogy ki dobjon mert tudja hogy kb a férfiak 80% imádja a N+1 számú nő történő egyidejű aktust nem hiába van annyi ilyen témájú poresz.

2023. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr vagy.Vissza kellett volna utasítanod.Azt kellett volna mondanod, hogy nem vagy biztos ebben a hármas felállásban, a barátnője meg akkor sem lehetne a harmadik, ha megállapodnátok a hármas szexben.Mert amúgy szerintem még olyan kapcsolatban sem ideális barátot bevenni harmadiknak, ahol tényleg akarják mindketten a hármast.Szerintem meggondolatlan voltál.
2023. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:
Ja bocs, azon azért had csodálkozzak, hogy a barátnőm konkrétan más nővel akar "összehozni", miközben mindig is kisajátított mióta együtt vagyunk.
2023. okt. 1. 12:29
 9/77 A kérdező kommentje:
Igazatok van, utólag már belátom, hogy én voltam a hülye. Azért én nem szeretném ha ennek vége lenne, valahogy megoldom majd. Valahogy.
2023. okt. 1. 12:32
 10/77 anonim ***** válasza:
73%

#8 Na, ezért mondom, hogy hülye voltál.Gyanút kellett volna fognod.

Én nem tenném ezt, amit a barátnőd.Nőként nem is vonz a hármas szex gondolata.DE.Azért vannak olyan dolgok, amiket a kapcsolat érdekében nem szabad kimondani, akkor sem, ha az az őszinte válasz.Csapdába csalt a barátnőd?Lehet.De ha fontos a kapcsolat, neked kellett volna, hogy több eszed legyen.

Fordított helyzetben, ha velem történne ilyen, biztosan gyanút fognék.Pláne, ha ez a párodtól nem jellemző viselkedés.

2023. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!