Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindent tud az exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindent tud az exével kapcsolatban ez normális ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Dani vagyok. A feleségemmel 2014-ben ismerkedtünk meg és jöttünk össze . Ma már házasok vagyunk és van egy 1 éves gyerekünk . A kapcsolatunk előtt neki volt egy szerelme ami elmondása szerint élete első nagy szerelme volt és az a szerelem mesébe illő volt. A kapcsolatunk elején ( kb 2 év ) egy kamu Fb profilból beszélgetett az exével , sajnos nem derül ki hogy mit mert hirtelen eltűnt az Fb :/ elmondása alapján csak kérdezte hogy hogy van stb stb … majd ma kérdezz feleleket játszottunk és szóba hoztam az exet hogy hogyan jöttek össze stb stb . Elmondta részletesen minden szóra , pillanatra emlékezve mintha csak ma történt volna ( kb 12-13 évvel ezelőtt történt ). Megkérdeztem tőle hogy emlékszik e hogy tőlem mi volt az első üzenet amelyet nem tudott és azt

Mondta azért nem tudja mert az exe neki első látásra szerelem volt , én pedig nem szóval nem volt olyan fontos … engem ez nagyon zavar és nagyon faj …. Mai napig azt mondja hogy ha vissza gondol szép és boldog érzés tölti el … mai napig tudja mikor van a születésnapja .. de a nővéremet nem tudja akit minden évbe köszöntjük… 9 éve vagyunk együtt … szerintetek jogosan zavar ? Mit tegyek ? Elmondása alapján már nem erez semmit iránta .. de ha így lenne akkor szerintem nem emlékezne ilyen dolgokra …



#ex #kapcsolat #Mindent tud az exéről
2023. okt. 3. 03:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy csak mély nyomot hagyott benne. Ha most is beszélgetne vele, az baj lenne, de csak emlékezni szerintem nem gáz.
2023. okt. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ennyire mélyet ? Kb 12-13 évvel ezelőtt történt … arra miért emlékszik ? És ránk miért nem ? Ez normális ?
2023. okt. 3. 04:24
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is volt egy gyerekkori szerelmem, minden beszélgetésünkre emlékszem. Most házas vagyok, egy gyerekkel, most is szivesen gondolok vissza arra a szerelemre, de csak mint egy emlék, ami beépült a történetembe. Nem beszélgetek vele, gôzöm sincs igazán, mi van vele, de nem is èrdekel. Az emlèk viszont kellemes.
2023. okt. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Én emlékszek az összes exemre, de hogy mikor, hol, hogy jöttünk össze, arra már nem. A Facebookos story után remélem extra óvatos vagy. Nem véletlen az, hogy vette a fáradságot, hogy kamuprofilról ráírjon az exére, majd a profil kurvągyorsan eltűnik. Nyugodt lehetsz, hogy nem csak azt kérdezte meg, hogy mi a helyzet vele. Én voltam fordított esetben, hogy a 14 évvel ezelőtti exem rámírt, elhívott sörözni, haverkodni majd amikor láttam, hogy a DMben vett gumit leesett, hogy mit akar valójában.

Szerintem jogosan zavar az ex emlékjelenléte. Engem is zavarna, és nem feltétlen maradtam volna vele ilyen facebookos akciók után. Ha velem van kapcsolatba ne vágyjon már az exére.

2023. okt. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hogy mély nyomot hagyott benne, az normális. De az is ha téged zavar, talán nem kellene ennyire nyíltan beszélnie neked erről.
2023. okt. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért kamu profilról beszélgettek? Miért nem a sajátjáról?
2023. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Hát figyelj Dani, nekem is jó a memóriám, sok dologra emlékszem exekkel kapcsolatban, szülinapokra is. De mivel rég túl vagyok rajtuk, egyrészt nem szívesen nosztalgiázok, másrészt kvára nem a férjemmel beszélem meg ezt, és főleg nem csetelek velük úgy, hogy új párom van, akkor sem, ha "csak" két éve (két év már elég hosszú idő). Nekem is van első szerelmem, és? Legyen emiatt ő az igazi? Nem, nekem a férjem az igazi, aki 10 évvel utána jött az életembe. Meg ilyet mond neked, hogy nem fontos neki, te hogy írtál neki...


Nagyon nincs túl rajta és nagyon gáz ez az egész, veled csak megalkudott. Én megfontolnám a válást...

2023. okt. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ő sem szívesen beszélt róla igazából én erőltettem, mert érzem / éreztem, hogy van valami melyről jövő elnyomott érzése vele kapcsolatban még… persze ő tagadja azt mondja hogy nincs . Sőt rá kérdeztem hogy ha esetleg én nem lennék akkor van e rá esély hogy az exe újra meghódítsa a szívét és mondta ha én nem lennék akkor nem kizárt …. Mondtam neki 3 fiu nevet akiket mondjuk az életbe megnézett köztük volt az exe is és mondtam ha én nem lennék a 3 közzul ha választani kellene ki lenne az és őt választotta . Elmondása alapján neki is én vagyok az igazi és azt mondja mindennel jobban szeret … és azt mondta azért nem emlékszik hogy én mit írtam neki mert én nem voltam első látásra szerelem neki ő pedig az volt és azért tud mindent ..( nagyon szarul esett ) :D azt mondta neki az első szerelem olyan mesébe illő .. ( a mi szerelmunkre soha nem mondott meg ehez hasonlót sem )
2023. okt. 3. 08:00
 9/18 A kérdező kommentje:
És azt nem értem meg , hogy ha ra gondol miért okoz neki meg boldogságot az az időszak … azt nem értem miért tudja meg mindig gondolkodás nélkül mikor született ( nővéremét nem tudja 9 év után ) de az övet igen akit kb 13 éve nem köszönt fel … nem értem, hogy emlékezhet vele kapcsolatban mindenre, meg arra is amikor levelet irt neki és arra is mit irt bele…. Szerintem az ember ha akar ha nem akar ennyi idő után felejt ha nem gyakorolja azt amit megtanult ( gondolom csak nem gyakorolja ) … de ő mindent tud gonoldkos nelkul … és miközben mesél róla bele pirul és csillog a szeme…. És most én vagyok a szar mert nem tudom elviselni …. Befogni … és ez miatt veszekedunk…
2023. okt. 3. 08:07
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Én szerintem neki többet ér az "első látásra szerelem" és ha netán másba szintén belészeret "első látásra" neked annyi.


Egyszerűen a párod nagyon romantikus alkat és nagyon gyerekes e szempontból, azt se tudja hogy "első látásra" való szerelem nem létezik.


Beérte veled.

2023. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!