Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális pasik? Lőjetek le, ha naiv vagyok, de ez most fontos kérdés!

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem hiszek már a csodákban, megbékéltem azzal, hogy szőke herceg már pedig nincs, de azért vannak egész használható pasik. Viszont most belibbent az életembe Mr. Tökéletes, és nem tudom higyjek-e neki.. Van még abból a kihaló állatfajból, amit úgy hívnak: normális pasi, vagy már mindenkiből kihalt az emberség?
2010. okt. 18. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tökéletesnek látod, az gyanús, de normális férfiak vannak. Nálam pasi nem lehet normális, de férfi igen:) A kedvesem is nagyon jófej, normális gondolkodású, ennek ellenére hibái vannak, na de hát, én sem vagyok tökéletes:)
2010. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

a legnagyobb hibája, hogy túl tökéletesnek tűnik.

igen, rá lehet fogni, hogy nem szépfiú, hogy nem teljesen tetszik, ahogy öltözködik, kicsit fukar talán. de ezek nem hibák..

2010. okt. 18. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Minél jobban megismered, annál inkább el tudod majd dönteni, hogy hihetsz-e neki. A srácoknak tetszik az, ha ha csak lépésenként engeded közel magadhoz. Ne olvadj el tőle mindjárt az elején! OFF "higgyek-e" bocs!
2010. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy túl tökéletes? Azért látod a rossz tulajdonságait vagy azt is rózsaszín ködön keresztül? Hány évesek vagytok?
2010. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedvesem, léteznek. Pl. az én tökéletességemet csak a szerénységem múlja felül ;)
2010. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a aj, hogy hamar ott fog hagyni, mert tucatcsaj vagy. Egész használható pasi, meg mr tökéletes, meg túl tökéletes. Mint egy szexésnyújorkon nevelkedett kicsit egészséges tini vagy egy szánalmas huszonéves. Azok mondanak ilyeneket.
2010. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és a nők többsége egész életében a szőke herceget várja, mert álomvilágban élnek. Ezek a k*kás nők, mint pl Te is. Unalmasak, nagykétűek, sok álarcot videlnek és úgy öregednek meg, hogy az életről semmi fogalmuk sincs.
2010. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Meg bele lehet botlani egy ket normalis pasiban. Lehet hogy ez az alak is egy nagyon "hasznalhato" de ameddig ez kiderul hogy tenleg igy van probald meg jol kinyitni a szemed. Azt mondjak az okosak hogy ugy 6 honap ameddig erdemes egy kapcsolat elejen nem minden remenyedet egy pasiban fektetni.

En is azt tapasztaltam hogy hosszabb ido keresztul ugysem tudja valai csak a szep felet mutatni.

L/29

2010. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én az elején nagyon figyeltem hogy van e rossz tulajdonsága mert szégyenlem bevallani,de elég bizalmatlan vagyok:/(tapasztalatból). Viszont bár más számára a teste nem egy Adoniszé számomra igenis tökéletes:)főleg a jelleme az ami tetszik,mert kedves és őszinte és ez a lényeg. Nem azért de én utoljára még általános iskolás koromban hittem a szőke hercegekben amikor még Disney rajzfilmet néztem:D:D
2010. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudom hogy tökéletes vagyok , és egyébként a testem is adoniszi :$

És legfőbb tulajdonságom a szerénység .

2010. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!