Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez ennyi évesen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez ennyi évesen? (Rövid kérdés, hosszú válasz)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, mostanában elég sűrűn rámtörnek olyan érzések hogy milyen lesz ha majd járok egy lánnyal, és igazán szeretni fogok, meg milyen lesz ha feljárunk bulizni.


Meg néha annyira kanos vagyok hogy az elmondhatatlan, és ha lemegyünk bulizni meglátok egy kis helyes csajt akkor a mellkasomban egy ilyen fura érzés van.Tényleg amúgy már néha én érzem magam kellemetlenül a kanosságom miatt.


2011. ápr. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A mellkasodban a furcsa érzésekre ügyelj, mert lehet, hogy elő fog törni belőled valami idegen lény! A kanosságra meg egy tipp: Önkielégítés.
2011. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Alegtöbbeknek már 13 éves koruktól ez van!
2011. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szoktam maszturbálni és pár napja volt hogy a 6. után nyugodtam le. És néha ez is zavar hogy ez normális egyálltalán? :D


A melkasomban e a fura érzés az egy ilyen bizsergés.

2011. ápr. 27. 21:30
 4/7 anonim válasza:

a napi 6 talán sok :D

találj egy csajt akivel "szórakozhattok" :) mindkettőtöknek jó lesz :P

2011. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, ez már beteges

csináld így


http://www.youtube.com/watch?v=cgTgqSJO1Iw

2011. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hét szerintem 15 évesen korai lenne szórakozni még ralán az orál beleférne..
2011. ápr. 27. 22:27
 7/7 A kérdező kommentje:

22:14



Mi ez a videó? Mű punci lenne?

2011. ápr. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!