Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert viselkedik igy? Szakitan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy? Szakitani akar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratom (akivel 2 eve vagyunk)eloallt-egy veszekedes utan-hogy mar nem szeret annyira mint regen,nincs mar annyi izgalom a kapcsolatunkban..stb.Azota nem mondja hogy szeretlek..igaz nagyon stresszes mostansag a munkaja,es azt mondja elege van mindenbol,mar szeretne sajat hazat,uj autot..es egyik sem adatik meg.Nekem ezt nagyon nehez elviselnem mert en igenylem a sok szeretetet,figyelmet,mar napok ota gyomoridegem van hogy bizonytalannak latom. Ha probalok vele beszelni akkor kiakad hogy most hagyjam beken mert meg o maga sincs tisztaban az erzelmeivel,es ne eroltessem hogy mindenaron hozzon egy dontest mert akkor szakitani fog,es fel hogy kesobb megbanja.De en nem ertem,nem tudom hogy mit csinaljk,tudnom kell hogy mit erez.
2010. okt. 18. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem csak ki van keszulve mert nem tud a kovetkezo lepcsofokra lepni pl hogy vegyen hazat.hagyd el majd megnyugszik bocsi a helytelen irasert
2010. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáljatok meg külön tölteni egy kis időt ha szeret visszamegy ha nem jobb hamarább mint később. Az én párom is így kezdte és 4 év után itt hagyott egy nap alatt minden ok nélkül.
2010. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ujabb veszekedes utan azt mondta hogy legyen vege,nem illunk egymashoz,nincs mar odaig ertem stb.. En mondtam hogy varjon egy par napot ezzel,azota eleg hideg,fura minden.. Remelem mihamarabb rajon hogy megse kene szakitani..
2010. nov. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!