Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak soha nincs pénze....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak soha nincs pénze. Én vagyok a szemét, mert kezd zavarni ez az egész helyzet?

Figyelt kérdés
Albérletben élünk, egy gyerekkel. A páromnak sok hitele van, fizetés után 10-14 nap múlva nincs egy Ft-ja sem. Fizeti az albérlet meg a számlák felét, azon kívül magának megvesz minden kaját, chipset, energiaitalt, amit megkíván, kerüljön akármennyibe, néha bevásárol és a játékaihoz vesz ezt azt. Ha elfogyott a pénze, utána én állok mindent plusz a gyereknek is én veszem majdnem mindenét, pedig kevesebbet keresek, mint a párom. Váltott munkahelyet, hogy többet keressen, de ott is hagyta 1 hónap után, mert vele rondán beszélnek, ő nem lesz senkinek a csicskája. Kinézett egy másik munkahelyet, ahol annyit sem fog keresni, mint a régi munkahelyén. Kezdem rosszul érezni magam, hogy nekünk nem jut soha semmire. Egy nyaralás, egy mozi, fél éve nem jutunk el az állatkertbe, és a helyi programok se férnek bele, mert egyszerűen nincs rá keret. Nem tudok magamnak ruhát venni, egyáltalán semmit, azzal vígasztal, hogy ő sem tud. Mások ezzel szemben nyaralni járnak, építkeznek stb. Ez megy évek óta, mindig ígéri, hogy majd jobb lesz. Nem látom ebből a kiutat, soha nem lesz saját házunk/lakásunk, főleg mióta így elszálltak az árak a lakáspiacon plusz a boltokban. Ha szóvá teszem én vagyok a szar, én nem bízok benne, majd nézhetem akkor, hogy nélkülem veszi a kertes házat és él benne boldogan stb. Az anyja szerint én vagyok a szemét, mert egy családban nincs olyan, hogy a tiéd meg az enyém, mert közös a pénz én meg sajnálom. Ha hó végén elfogy a pénz, akkor még elvárja, hogy én kérjek kölcsön, mert apámnak nem kell visszaadni... Csak szerintem nem jól van ez így? Azt mondta a párom, őt is zavarja ez a helyzet...

2023. okt. 8. 18:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
De régen nem ilyen volt?
2023. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a párod egy lúzer.

Gyermeke van és saját játékhoz vásárol???

2023. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a szemét, hanem ő a sz@r alak. Az ilyen ember soha nem fog 0-ról az 1-re se jutni, nemhogy 1-ről a 2-re.


"megvesz minden kaját, chipset, energiaitalt, amit megkíván"


Ez a fél mondat kb mindent elmond róla.

2023. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nem terveztük még a gyereket, először a saját lakást akartuk, de egyszer nem védekeztünk, és egyből összejött, ahhoz képest, hogy azt mondta nekem az orvos, hogy lehet, hogy nem lehet gyerekem.

Nem is lenne semmi probléma, ha nem lenne ennyi hitele. Egymás után vette fel a kölcsönöket, mert sose volt pénze, és tartozott a haverjainak. Nekem is tartozik több 100.000 Ft-tal, de arról már lemondtam. Mindig azt mondja, hogy mi vagyunk neki a legfontosabbak, értünk dolgozik. Mi ebből semmit se látunk. Én speciel többet dolgozok, mint ő, ha csak tehetem, túlórázom. A spórolt pénzem már mind elfogyott, félrerakni egyszerűen így lehetetlen, hogy neki 2 hétig van pénze, utána én állok mindent. Kisfiunk még kicsi, gyorsan nő, mindig kell neki valami.

2023. okt. 8. 18:20
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki amíg nem késő.
2023. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne neked egyedül mint ezzel az eloskodovel. Fogadjunk, hogy a gyerek és háztartás is rad harul.
2023. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%

Mindig leírom, korrektül, segítő szándékkal, őszintén, de mindig anyámba vagyok küldve miatta: Okos nő nem szül, és érett férfit választ partneréül, akinek van anyagi biztonsága.


Így utólag, milyen választ vársz?

2023. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Általában rám hárul minden, mert ő dolgozik, fáradt, nincs kedve stb. Mintha én nem dolgoznék...
2023. okt. 8. 19:08
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2023. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%

Jól értem, hogy az albérletet teljes egészében és a számlák felét állja?

Nem védeni akarom, nekem sem kellene ilyen pár, akivel lehetetlen előre mozdulni, de ezekszerint a lakhatást majdnem teljes egészében ő állja, ami azért nem kevés így.

Ha elköltözne, tudnád ezt egyedül finanszírozni? Nagyon meg kellene beszélni mit merre hány méter. Tudtok e változtatni a költési szokásokon. Szülőkhöz tudnál költözni ha úgy alakul? És ha igen, ott lenne munka, tudnál félretenni?

2023. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!