Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt hogy nem vonzódik hozzám ha eddig jó voltam?

Figyelt kérdés

Együtt élünk már lassan 1 éve a barátommal

Tegnap este iszogattunk és beszélgettünk (gondolom az ital kihozta belőle) azt mondta hogy nem vonzódik hozzám és ezért nem akar sokszor szexelni sem…

De én nem változtam ugyan olyan vagyok mint amikor meg ismerkedtünk és az elején a kapcsolatunknak pedig ez a probléma nem volt…

22/L



#probléma #Nem szeret már a barátom?
2023. okt. 10. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg megunta a kapcsolatotokat.
2023. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Változnak az idők, majd meglátod ahogyan egyre idősebb leszel. Mondjuk 1 év után azért lehet kívánni másikat, de meg is lehet unni. 10 év után már garantált, hogy megunjatok egymást és ezért kell mindenféle trükköt bevetni, hogy megmaradjon a kapcsolat.
2023. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Gyenge a libidoja.. de ez jo jelzes arra , hogy szakitana veled.. lehet van mar mas a lathataron.
2023. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De én próbálnék trükköket bevetni…az ágyban is én nem akarok uncsi szexet

De ő nem partner benne mert nem akarja nincs hozzá kedve elvileg

2023. okt. 10. 09:42
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Vagy más a szexuális igényetek vagy egész egyszerűen tényleg arról van szó, hogy hozzád már nem vonzódik. Az utóbbi számomra furcsa, hiszen egy év után még lángolnia kéne a szerelemnek és a vonzalomnak, de vannak olyan tényezők, ami miatt elmúlhat. De, akár az is elképzelhető, hogy a te érzelmeid jóval erősebbek iránta kezdetek óta, mint fordítva.


Mindenesetre én leülnék vele egy komolyabb beszélgetésre, ital nélkül, őszintén, mert ennek így nem sok jövője van és csak egymás idejét raboljátok.

2023. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Gyenge libido. Gondolom fiatal úgyhogy azért kellene, hogy legyen szex. Én szakitanek a helyedben, mert nem leszel vele boldog.
2023. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

42 éves vagyok, a te korodban pontosan ilyen helyzetben voltam. Eleinte csak fantáziáltam másokkal, ezzel pótoltam azt, amit otthon nem kaptam meg a kapcsolatomban. Aztán ahogy teltek a hónapok/évek, egyre jobban erősödött bennem a szexuális vágy, egyre inkább éreztem, hogy én nem így akarom leélni az életem, hogy bezárkózom a fürdőbe és kielégítem magam. Nagyon hosszú idő telt el, mire végre lezártam a kapcsolatot, a páromat soha nem csaltam meg, de már nagyon közel voltam hozzá, ez adott egy óriási motivációt ahhoz, hogy lépjek. Mindez 12 évet vett el az életemből. A legszebb éveket, amiket ha másként éltem volna meg, sokkal több tapasztalatot szerzek az életben és talán sokkal jobb is lett volna. Igaz, ezen már kár őrlődni, mert elmúlt. Viszont ha benne maradok, nem ismerem meg később a jelenlegi páromat, aki nyolc év után is ugyanolyan szenvedéllyel közeledik felém, mint amikor megismertük egymást.


Hidd el, ideig-óráig el lehet ezt nyomni magadban és áltatni magad olyan dolgokkal, hogy "de amúgy minden más jó" és "ezt leszámítva jó ember". Biztos vagyok benne, hogy hasonló dolgokkal nyugtatod magad, amikor arra gondolsz, hogy hiányzik a tűz, de (bár te még nem így látod) az évek rettentő gyorsan elszaladnak és később bánni fogod, hogy beleragadtál egy ilyen kapcsolatba, ilyen fiatalon.

2023. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

"10 év után már garantált, hogy megunjatok egymást és ezért kell mindenféle trükköt bevetni, hogy megmaradjon a kapcsolat."


Vagy soha nem volt hosszú kapcsolatod, vagy ha volt/van is, akkor egy rakás sz.ar, és próbálod úgy beállítani, hogy mindenki abban a posványban él, mint te, csak "trükközik".

2023. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
8! Trükközés alatt azt értem, amit szerintem amúgy mindenki értene csak te nem: együtt töltött idő, szép új ruha, fehérnemű, új élmények, stb. Nyilván van akinek a swinger klub, abban nem vagyok jártas, de biztos van akinek a kapcsolatát ez dobja fel. Ha csak fetrengsz koszos mackoban otthon 10 éves kapcsolatban, akkor tönkremegy a kapcsolat, nem hiszem, hogy ez újdonság. De 1 év után nem is erről van szó. Kiszeretett belőled kérdező, más jön be neki. Vagy simán nem szereti a szexet (ilyen is van, csak nem mindenki találkozik vele).
2023. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

9


Jaj, de próbálod kimagyarázni. :D Persze, ha 1 éves kapcsolatban nincs együtt töltött idő, közös élmények, és fetrengsz a koszos mackóban, az teljesen oké, nem megy tönkre, tök más, mint egy 10 éves kapcsolatban.

2023. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!