Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a sulimból aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perlikb kérdése:

Van egy lány a sulimból aki tudja, hogy szeretem és ő is vonzódik hozzám de azt mondja, hogy nem akar velem járni mert fél, hogy ha szakítanánk akkor rosszba lennék. Mit csináljak, hogy össze jöjjön a dolog?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 01:17
 1/7 okoska31 ***** válasza:
100%
ha ezzel a rossz dumával indít, hogy mi van ha szakítotok - akkor semmit.
2012. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok :(
2012. dec. 28. 01:23
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
ez női lepattintó szöveg, igazából nem akar veled lenni :(
2012. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy pedig tényleg fél, hogy szakítotok, és tönkremegy az addigi jó kapcsolatotok?

Az előző válaszolóknak biztos volt már rossz tapasztalatuk ezzel szemben, de nem, ez nem lepattintás. Csupán pocsék egy szakítás után valakit minden nap látni.

És persze, egy kamasz lány nem fogja azt hinni, hogy örökké tart majd a kapcsolata, ez is normális!

2012. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez minden,csak nem lepattintós duma....

Szóval...magyarázd el neki,hogy ha meg sem próbáljátok,sosem tudjátok meg,mi lehetne a kapcsolatotokból....az esetleges szakitassal meg ráér foglalkozni akkor,ha ez tényleg bekövetkezik.

Szerintem csak fél szegény lány....

Esetleg ha jóban vagy egy barátnőjével,vagy a haverod joban van a barátnőjével,próbáljátok megkörnyékezni úgy,hogy a kedves barátnőt megbízáttok,hogy magyarázza el a csajnak,hogy nem kell félnie,mert lehet ,hogy a soha vissza nem térő alkalmat szalassza el....

Sok szerencsét,de ne add fel! Ne hallgass arra aki szerint el kéne felejtened,mert ez badarság...voltam én is ebben a helyzetben,szóval pontosan tudom,mit érezhet a lány...Harcolj érte,ilyen semmiség nem állhat közétek

2012. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 okoska31 ***** válasza:

kérdező: ez eddig 2-2..., azaz döntetlen.


azt, hogy egy kamaszlány, a friss érzéseivel ne gondolná, hogy élete nagy szerelmével jött össze, és örökre tart - őszintén kétlem. Úgy fogalmazok, hogy még életemben nem láttam olyan NORMÁLIS kamaszlányt, aki ne hinné azt, hogy a pasijával fog megöregedni.

Meg egyébként sem lehet úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy és mi van, ha szakítunk - mert akkor tuti az lesz a vége.


De persze Neked kell tudni, és ugye azt nem írtad le, hogy még hány évet fogtok együtt suliba járni. Lehet, hogy csak egyet, az meg kibírható akkor is, ha mégis balul ütne ki - így én továbbra is amellett vagyok, hogy rosszul ítéled meg, hogy tetszel neki.


persze ettől még tehetsz egy próbát...

2012. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én pedig már pattintottam le pasit ezzel a dumával
2012. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!