Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a pároddal, ha valami miatt nem tudna dolgozni (pl betegség) és neked kéne eltartani?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben teljes mértékben gond nélkül viszi a háztartást és szerető, támogató pár marad, nem lesz megkeseredett, komplexusos, agresszív, szenvedélybeteg stb. Ha megkeseríti az életem, akkor lehet akármilyen beteg, elköszönünk. Nem fogok egy Teréz anya szerepbe szenvedni, csak azért, hogy ne legyek szemét egyesek szemében.
2023. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Szülni szeretnék és gyereket nevelni, nekem ez így nem fér bele.


N28

2023. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

A kérdés azért felesleges, mert itt anonim módon mindenki a jótét lélek, a valóságban pedig szedné mindenki a sátorfáját.


Én egyetlen egy nőt ismerek, aki előtt fhu, le a kalappal.


A férje motoros balesetben deréktól lefele lebénult, pelenkázni kell, egész nap ágyban stb.


A nő ápolja, fürdeti, pelenkázza, k.rva keményen melózik az asszony, hétvégente kocsmáros, hétköznap ha jól tudom egyetemen tanít.


45 év körüliek. Már vagy 8 éve ez az állapot, de egy jókedélyű, mosolygós nő. Őt rettentően tisztelem.


De szerintem ő ilyen 10.000-ből 1.

2023. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
#3 Inkább 1.000.000-ból 1
2023. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. A férjemnek (meg nekem is) olyan biztosítása van, hogy ebben az esteben gazdagok lennénk.
2023. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen vele maradnék. De én ezt úgy írom hogy van párom és az életemnél is jobban szeretem.
2023. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Magamat se tudom eltartani, érdekes lenne.
2023. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Kizárt.
2023. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az új online-világban azért nagyon komoly bajnak kell lennie ahhoz hogy valaki semmiféle munkát ne tudjon csinálni. Minimum mint #3 példája, de ha a keze meg az agya ép, akkor nem veszett ügy az se.


Ha ekkora baj lenne, őszintén szólva nem tudom mit tennék. Nagyon szeretem a Párom, és nagyon sokat tett, vagy inkább vállalt értem. Biztos hogy vele maradnék, de azt már nem tudom negmondani, hogy ki bírnám e így évekig, netán évtizedekig...

2023. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen
2023. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!