Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sűrűn előfordul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrűn előfordul, hogy a nyaralásnak és a programoknak élsz, figyelmen kívül hagyva a párkapcsolatodat?

Figyelt kérdés

Melyiket tartod fontosnak? A pároddal való együttlétet, vagy az állandó utazgatást a pároddal?

Nem érzed úgy, hogy a párod tudat alatt tesztel téged, hogy a programokat, vagy őt szereted?



2023. okt. 13. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom értelmezni... Mi szeretünk utazni mindketten, akkor is utaztunk, amikor még nem voltunk együtt, de teljesen más megosztani az élményeket valakivel, akit szeretünk.
2023. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, de eszembe jutott róla az egyik exem. Folyton utazgatni akart, ami nekem is tetszett, de az már nem, ahogyan ezek az utazások/kirándulások zajlottak. Bárhova mentünk, mindig az volt a lényeg, hogy ő mit akar megnézni, mik az igényei. Ha én azt mondtam, hogy a bokáig érő sárban nem megyek fel a dombtetőre, fogta magát, ott hagyott az erdő közepén és nekiindult egyedül, két órát vártam rá. A másik, ami rohadtul zavart, hogy bárhova mentünk, állandóan szelfizett, de közös képet nem akart. Elég hamar kiderült számomra, hogy valójában nem szeretett, csak az volt a lényeg, hogy ne egyedül kelljen mennie, olyan voltam, mint egy kirándulótárs extrákkal.


Hogy a kérdésre is megpróbáljak válaszolni, a párommal nagyon szeretünk programokat csinálni, kirándulni, túrázni. Ezekben a programokban elsősorban az a fontos, hogy együtt legyünk és tartalmasan töltsük az időnket. Maga a program másodlagos, a hangsúly mindig a közös megélésen van.

2023. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. A kettő nem megy együtt?
2023. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan kapcsolataimban fordul elő ahol en naponta dolgozom a masik pedig 2 nap munka 3 nap szabad vagy 1 hét munka 1 hét szabad.

Az ilyenek teljesen külön életet visznek és egy idő mulva minden ilyen elpárolog mellőlem valahogy.

2023. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kitana. ***** válasza:
Tudtommal az emberek nagy része szeret utazgatni, programozni, kapcsolattól függetlenül, nyilván egy kapcsolatban ezt nagyrészt együtt csináljátok. Aki egy otthonülős, punnyadós alak, az keressen ugyanilyen párt, és probléma megoldva.
2023. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"pároddal való együttlétet, vagy az állandó utazgatást a pároddal" - a pároddal való utazgatáskor nem a pároddal vagy együtt?
2023. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!