Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordulhat az ha én nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat az ha én nekem soha nem volt párkapcsolatom és ez miatt egy bizonyos félelem alakulhat ki? 24/F

Figyelt kérdés

Addig eljutok gondolatba hogy milyen lehet ha lenne egy barátnőm...

De ha minél mélyebbre megyek a gondolataimba ezzel kapcsolatban annál jobban félek ettől az egésztől és inkább gyorsan elterelem a figyelmemet más felé..


2020. szept. 10. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod az igazit, nem lesz ilyen
2020. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Már megint egy huszonéves lúzer, akinek sose volt még csaja. Ez az oldal ezeknek a fazonoknak a gyűjtőhelye lett!?


Menj, ismerkedj, változtass magadon. Vagy ha nem, akkor törődj bele a magányba. Nem értem, mit vársz.

2020. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2/anonim


Te mit képzelsz magadról hogy ilyen stilusban nyilványujál meg???


"Már megint egy huszonéves lúzer"


Attól hogy valaki ebbe a cipőbe van benne még nem kéne rá dobni egy hatalmas sziklát !! Gondolom te is lehettél ebbe a helyzetbe !!


Hát hiába ilyen az ország benne ilyen fajta emberekkel...nem csoda hogy miért tartunk...


Legyen szép napod !!

2020. szept. 10. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:

3


TELE VAN AZ OLDAL, ilyen fazonokkal, akik ilyesmi kérdést tesznek fel. Te vagy az 1000. kb., mit vársz akkor? Akár a jelenlegi sorstársaid kérdéseit is átolvashatnád.


"Gondolom te is lehettél ebbe a helyzetbe !!"


Sokan lehetnek ebbe a helyzetbe, csak van, aki megérti a megoldást: személyiségfejlődés. Ha nem csinálod, akkor lehet, hogy csatlakozhatsz azokhoz a pasikhoz, akik még 40 felé közeledve is így vannak, mint te.


Ismerkedj csajokkal, olvass pszichológiai irodalmat. Tanulj, szerezz jobb végzettséget, dolgozz, keress sok pénzt, járj sportolni, utazgass. Stb.


Ha ezt teszed, lesz csajod, de ha nem maradsz egy lúzer.

2020. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Te dobod magadra a sziklát, senkit nem érdekel hogy hány éves vagy és hogy szűz-e. Menjél szépen keress magadnak barátnőt mint mindenki más vagy hemperegj az önsajnálatodban.
2020. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okosok vagytok ! szép napot !
2020. szept. 10. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!