Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, ahol tudtad, hogy vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én most jöttem rá, hogy eddig csak ígérgetett a barátom, én meg mindent el akartam neki hinni, de igazából egyáltalán nem érdeklem már.
2023. okt. 16. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a barátnőm elköltözött az egyetemi koliba, ami 500 kilométerre van tőlem.
2023. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 2 éves sem volt még, mikor az exférjem elvállalt egy olyan munkát, amely 8 egymásután következő hétvégét jelentett, plusz a hétfőket és péntekeket. Hétközben 1-2 órát láttam, teljesen egyedül voltam a kicsivel, őt ez nem nagyon izgatta. A megkeresett pénz egy részét el is pókerezte, tehát úgymond a semmiért volt távol ilyen sokat. Nagyon megviselt az a 8 hét, ráadásul egyedül döntötte el..


Ott megtört bennem valami. Következő év augusztusában már menthetetlen volt az egész, el is váltam tőle. A mai napig nem ért meg, és neki áll feljebb, hogy be mertem adni a papírokat.

2023. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
A legelején. Egyértelmű, hogy semmi nem tart örökké.
2023. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

"Amikor azt mondta, látni se akarlak, sejtettem, hogy baj van."

:D

2023. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Terhes voltam, szüleimnél laktunk amíg épült a házam. 1 forintot sem kértek tőlünk mégse volt hó végén semmije sem. Mikor már hónapok óta a falnak beszéltem meguntam és onnastól kezdve tudtam hogy csak addig leszünk együtt (kivéve ha változtat) amíg egyenesbe tudok jönni és nem leszek gyesen. Így is lett, nem azért vállaltuk a gyereket hogy ne ő legyen az első és hogy a kedves mintaapa felélje a vagyonunkat.
2023. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Nálam a redflagok

Az első lekezeő csúnya szavad beszéd.

Vagy pl en tavasszal már a bőrömből kibújva várom a nyaralásokat be vagyok zsongva a másik meg be van depressziózva.


Amikor már nem ugyanazt érezzük se egy veszekedesnél vitánál se egy nyártól se.

Én csupa szív öröm remények haladni boldogság, a másik meg hót' ellenkezője.


Amikor ilyen párom van az szép lassan mindent romba is döntenek csak lefelé ível az egész.

Kb mintha csak én szeretném csak a másikat. Egyoldalú az egész.


De egy ügyvéd szlogenje is az hogy soha nem akkor kezdődik a válás mikor beadják a papirokat, hanem az első ronda szónál.

2023. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
*szavak
2023. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

6.


Az ügyvéd ennél okosabb, és ő már tudja, hogy a válás akkor kezdődik, amikor a házasságot megkötik. Semmi nem tart örökké.

2023. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A válást értsd képletesen is. 2 ember már akkor nem tartozik ossze amikor a tisztelet már megszűnt.
2023. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van,ha a kölcsönös tisztelet és önzetlenség elmúlik,

onnantól game over.

2023. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!