Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Követtél már el bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követtél már el bármilyen típusú párkapcsolati erőszakot? Mit?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, nő vagyok
Nem, nő vagyok
Igen, férfi vagyok
Nem, férfi vagyok
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nő vagyok.

Nagyon szégyellem, hogy elkövettem.

Azért tettem, mert az első kapcsolatomban nagyon súlyosan bántalmaztak engem is, és sokáig ezeket projektáltam az új kapcsolatomra is. Állandóan védekező üzemmódban voltam, és nem vettem magam észre, hogy nem védekezek, hanem támadok. Kiabáltam, verbálisan erőszakos voltam, és meg is löktem a párom.

De felismertem, hogy mi a helyzet, szép lassan megértette az agyam, hogy az új és a régi párom két külön univerzum, feldolgoztam a traumáimat, és most már nem bántom a páromat, és mást sem.

2023. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint az első.

Úgy teljes a kép a szavazati válaszomhoz hogy én magam is párkapcsolati verbális erőszak részese voltam. Előbb után nem látszik a határ, hogy mikor támadok és mikor védekezek. Illetve határ sincs már

2023. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom.


A Gyakorit, meg mindenféle idióta női oldalt olvasva igen.


Pl.: Szex közben hajhúzás, hátulról csinálás közben a hüvelykujjam fenékbe dugása, nyak megfogása, fenék paskolás,... ezek itt a Gyakorin nemi erőszakok!


De manapság már az is bűn, ha meg mered kérdezni a csajod, hogy miért késett 2 órát.

2023. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem, még akkor sem, amikor kértek rá. Pontosan tudom, hogyha elkezdem, akkor nem fogok tudni leállni, és hamar a másik halálával végződne a dolog. Nem szabad semmilyen agressziót megélnem az életemben. Ezzel jár, ha valaki pszichopata.
2023. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
4. Gyogyszereidet szedd!
2023. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5.


Szedem, ne aggódj, amíg futja rá. De csak azért, mert kellemes érzést ad. Egy kis érdekesség a mindennapok végtelen szürkeségében.

2023. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reálisabb képet adna, ha azt kérdezed, hogy ellened követtek-e el párkapcsolati erőszakot. Azt még arc és név nélkül se vallja be senki. Sőt, sokan akkor is tagadják, ha a bizonyíték alapján el is ítélik, nem csak két ember szava áll egymással szemben.
2023. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem vallja be senki akkor hogy adna reálisabb képet?
2023. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megrántottam a párom pulcsiját. Mivel 30 kilóval több nálam, még csak meg sem tántorodott, de utólag azért szégyellem. Bocsánatot kértem, megbeszéltük, és azóta se történt ilyen.


Nem tudom, ez erőszaknak számít-e? Nyilván egy 50 kilós nő részéről nem valami ijesztő fenyegetés, de maga a tett mégiscsak erőszakos...

2023. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

3

A csajod engedélyt adott ezekre? Ha igen, akkor a lőtéri kutya sem gondolja erőszaknak. Ha nem, akkor te is pontosan tudod, hogy az.

2023. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!