Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segített már bármilyen párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segített már bármilyen párkapcsolati problémádban az, hogy ide kiírtál egy kérdést?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi segített?
2018. dec. 15. 05:31
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
Nope. Viszont a kedvem jobb lett, jót nevettem a troll kommenteken.
2018. dec. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 peca1000 ***** válasza:

Válással, örökléssel kapcsolatban tettem fel kérdést.


Most már nyugodtan alszok a válaszoknak köszönhetően.

2018. dec. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Inkább csak le lettem szólva.
2018. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem, semmi értelme ide jönni a bajoddal. Inkább menj pszichológushoz, vagy akárkihez, mint hogy az itteni hülyékre bízd magad.
2018. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Férfi vagyok, ezért ha kiírok ide egy kérdést, csak gyűlöletet kapok a válaszokban, segítséget nem.
2018. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, bántalmazó kapcsolatban voltam és mindenkinek egyértelmű volt mit tegyek, csak nekem lebegett köd a szemem előtt. Már az is hasznos volt hogy leírhattam, összeszedhettem, megfogalmazhattam a dolgot de a válaszok még rátettek pár lapáttal.
2018. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Két párkapcsolatommal kapcsolatban is tettem fel kérdést, mindkét esetben azt írta a válaszolók többsége, hogy szakítsak. Később beláttam, hogy igazuk volt.
2018. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Segített. Már csak abból a szempontból is, hogy ahhoz, hogy az ember ide kiírja a kérdést, össze kell szednie a gondolatait, konkrétan megfogalmazni a problémát, és gyakran mire a kérdés kiírásáig jutnék, már rájövök a megoldásra magam is, és inkább fel sem teszem. De volt már, hogy kívülállók véleménye érdekelt, nyilván nem várom el senki idegentől, hogy helyettem hozzon döntéseket és oldja meg a gondjaimat, de szerintem néha igenis segít, ha külső szemlélő véleményét is meghallgatod, kicsit kiemel a saját nézőpontodból, és talán újra tudod gondolni a magad helyzetét.

Egyébként én igyekszem mindenkinek, mindenhova hasznos választ írni, ha olyan a kérdés, aztán legfeljebb lepontoznak és nem szimpatikus a válaszom, de a magam részéről a segítő szándék általában őszinte, trollkodni nem szoktam. A saját kérdéseim alatt is gyakran voltak meglepően értelmes, hasznos válaszok, szóval nem mondhatnám, hogy abszolút haszontalan és felesleges az oldal.

2018. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Igazából évek óta nem is írtam ki kérdést ide.

Mostani kapcsolatokban pedig nincs is olyan probléma, ami külső segítséget igényelne.

2018. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
3-as és 5-ös: Szerintem a ti esetetekben a leszólás oka nem az, hogy pl férfiak vagytok, hanem mert annyira süt belőletek a lelki frusztráltság, hogy az már mint egy felhő, körbevesz titeket. Az embereket pedig ez a negatív energia taszítja, érthetően. Pszichológus segíthetne nektek lebontani ezt a felhőt, mert amíg ebben éltek, ez nem lesz jobb. És szerintem kár elpazarolni az életet erre, mikor boldogan is élhetnétek.
2018. dec. 15. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!