Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szilveszteri buliban ismetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szilveszteri buliban ismetem meg egy srácot. Megtetszett nekem, elkezdtem mosolyogni rá, aztán pár rámosolygás után ő is visszamosolygott, majd táncoltunk is. Emlékezni fog rám ezek után?

Figyelt kérdés

Aztán- mivel ő volt az egyik dj + mi ki voltunk fáradva és leültünk- pörgős számokat tett, és többször is mondta a mikrofonba, h buli van lányok, menejetek táncolni csajok, és közbe rám nézett és mosolygott, aztán mikor mentünk ki a barátnőmmel, kérdezte-szintén a mikrofonon keresztül- hogy hova megyünk. Ez többször is megismétlődött. Aztán el haza kellett jöjjünk. Terveztem, h tőle is elbúcsúzok, mivel mi egy más megyéből mentünk hozzuk bulizni, de ez nem sikerült. Hallotta, mikor egy másik sráctól elbúcsúztam, és mondtam h nha mi megyünk, és h köszi mindent stb stb. Ő 3 barátjával volt, és nem akartam odamenni. gyakorlatilag nem nagyon beszélgettünk, és nem volt merszem odamenni, igy, h a baratai is ott voltak.



Nem tudom, h mikor megyek még vissza, talán május 1én, vagy juniusban, de az is lehet h később. Mi a véleményetek, lehet ebből még valami. Nincs meg egymás tel számunk semmi, csak 2 közös barát, de nem hinném, h tőlük elkérné a számomat. Reménykedjek még?


2009. jan. 2. 16:23
 1/4 anonim válasza:
hááát hogyha téll ezeket csinálta akk valószínű bejössz neki...deh nem tudsz hamarabb mennih arra a szórakozóhelyre?mert május az még eléggé odébb van...sztem próbálj megh hamarabb menni vagy hogyha nem is tudsz akk mindenképp szerezd meg az msn címét vagy a telószámát!
2009. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok, de az egyértelmű, hogy tetszel Neki. Én magamból indulok ki: Ilyen este után, kapcsolatot nem hiszem, h létesítenék Vele. Az ok pedig az, hogy másik megyében van.

Te tudod, hogy ha ez így Neked nem gáz, akkor no para. Reménykedni reménykedhetsz, de ne abból álljanak ki a következő napjaid, hogy hű, vajon felvett-e már. : )

Meg talán a közös barátaitokkal beszélgethetsz, és finoman puhatolózhatsz Náluk : )

2009. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 vagyok és ő 17..nem gond, h a másik megyében van nekem...úgy gondolom menne ez a dolog...

és a közös barát, az egyik ismeri a sztorit, ő is ott volt a buliba, és mondta h szól neki, de kértem, h ne..nagyon gázosnak tartom, h én kezdeményezzek, és azt is, h én szerezzem meg a telefon számát..:(...

2009. jan. 2. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban már egyáltalán nem gáz ha egy lány kezdeményez, sőt... legtöbbször így is jön össze. Én egy ujjamon megtudnám számolni hogy a kapcsolataimból, illetve ismerőseim kapcsolataiból hányszor kezdeményezett srác :)

Nyugodtan kérd meg azt a barátodat, hogy adja meg az msn címét, veszteni nem vesztesz semmit :)

2009. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!