Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évfordulónkra mit ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulónkra mit ajándékozzak páromnak? 01. 01-én ismerkedtünk meg tehát szilveszteri buli volt

Figyelt kérdés

mindketten bikák vagyunk, van közös bika szimbólum a csuklónkon.

együtt élünk, nagyon szeretjük egymást, szoros a kapcsolat köztünk.

de még sem tudom, mi lenne ami erre az alkalomra személyes, és látja hogy sokat jelent számomra hogy már 1 éve együtt vagyunk :)

verset nem szeretnék, nem szereti őket.


20/L


2011. nov. 8. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

vegyél neki egy házat, egy autót, egy kis repülőt, vagy amit akarsz

nem igaz, hogy nem lehet felfogni, hogy ezen az oldalon az ilyen jellegű kérdéseknél nem tudnak segíteni

te ismered, te vagy vele együtt

2011. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kolbászgyár ***** válasza:

Egy digitális fotókeret nagyon romantikus és megható tud lenni, azért mondom, mert én is Bika vagyok és ha lenne barátnőm én ezt venném neki, egy digitális fotókeret a saját, közös képeinkkel együtt, ma már egész olcsón lehet kapni őket, ha interneten körülnézel.


UI: Sok boldogságot!

2011. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy csak fogj egy megmaradt fagyöngyöt és helyezd derékmagasságba :P

amúgy szerintem írtó romantikus szilveszter éjjel kettesben sétálni a kihalt utcákon és köszönteni az új évet

vegyél neki egy karórát, a hátuljába meg gravíroztass valami szépszerelmesszöveget

2011. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

CSak giccses, közös fotóval ellátott bögrét ne. Ennél szarabb ajándék nincs is.

Tényleg igaza van az első hozzászólónak, k.rva feleslegesek az ilyen kérdések, mivel úgysem tudunk hasznos választ adni. Gondolom most is buliba fogtok menni szilveszterkor, így feltehetőleg mire teljesen kitisztultok, addigra már rég január 2 lesz, így a probléma meg van oldva.

2011. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem ihatok alkoholt, mert betegségem nem engedi, ha innék, súlyos következményei lennének.
2011. nov. 8. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

szegény :(

hasnyálmirigy?

2011. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem, de ez legyen az én problémám.

még filózom az ajándékokon :)

2011. nov. 9. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!