Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha külön lennétek a barátoddal, és nem köszönne el este?

Figyelt kérdés

Beszéltünk telefonon ugyan este, de nem köszönt el tőlem sem chaten, sem hívásban. (Arra gondolok, hogy lefekszik, jóéjt, stb)

Őszintén nekem ez nem esett jól, mivel én ezt írtam neki, ő meg már addigra kilépett, gondolom aludt.

Barátnőm szerint ez egy hülyeség és ne hisztizzek ilyeneken, de szerintem meg olyan üzenete van, hogy nem érdeklem. Nekem ez alap lenne, de lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve, tényleg nem tudom. Nem akarok hülyeségeken balhézni, gondoltam kikérem a véleményeteket.

Mit gondoltok?


2023. okt. 17. 08:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Offold , nem vagy fontos neki
2023. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont a múltkor beszélgettünk erről barátnőkkel. 5-en nők. Mindannyian azon a véleményen voltunk, hogy egyikünk se igényelné, hogy minden este elköszönjön a másik és írjon, hogy jó estét/reggelt. Felesleges.

Személyfüggő.


Szerintem ez is olyan amit meg kell beszélni, hogy kinek fontos, kinek nem és hogyan kezeljétek.

2023. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, akkor szerinted hülyeség, amit mögötte látok?
2023. okt. 17. 08:52
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha small talk lenne a pàrommal a témánk nekem az esne rosszul
2023. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer-kétszer előfordulhat, de állandóan azt gondolnám, hogy cseszik rám.
2023. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy simán bealudt. Vagy elfelejtette. A pasiknál szerintem ez nem számottevő szempont.

Max ennyit írnék "Este olyan nehezen aludtam el, mert vártam a jó éjt üzenetedet. De gondolom biztos elaludtál. 😥"

Ebből tudni fogja hogy neked ez jól esik, vagy jól esett volna. De mégse hisztizel miatta.

2023. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

#6: Ha azt írja amit javasolsz pióca kislánynak fogja nézni!


Kérdező ne írj semmit, ha többször előfordul akkor mondd meg neki kerek-perec, hogy neked az nem pálya, mert alapvető fontosságú emberi dolgokat nem tud, mint a köszönés/elköszönés.



Apum mindig azt mondta, hogyha viszek haza fiút és nem köszön ő nekik, se el akkor nincs megnevelve úgyhogy ne húzzam vele az időmet, mert máskor máskor is tiszteletlen lesz mások irányába is.



Nem olyan baromi nagy dolog egy j8-t írni valljuk be, még fél szemmel is lehet, ha meg annyira álmos, akkor ne várjon addig elbúcsúzni míg kidől. Mint írtam ha egyre gyakoribb lesz szólj rá ne sajnáltasd magadat neki különösen ne szmajlíkkal, lelohasztó.

2023. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezek szerint mégsem akkora hiszti részemről.


Mit gondoltok, miért lehet ez? Ennyire nem érdeklem?

2023. okt. 17. 09:39
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha először fordult elő lehet elfelejtette, meg se nezte amit te írtál annyira kómás volt. Ez még elnézhető. Mindenkivel fordulhat elő ilyesmi. Viszont minimum öt alkalommal az már nem az a kategória, hanem tényleg cseszik rád, vagy nem tanította senki sem arra, hogy illik elköszöni. Ami nagyon gáz. Kisgyerekek elköszönek, akiket megneveltek nemhogy felnőtt emberek! Olyan esetben kuka.
2023. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

7# Miért lenne ettől pióca?

Ha bántja őt ez a dolog, miért ne jelezhetné?

Nem játszmázni kell, meg szakítani mert nem épp nem köszön el megfelelően tőled vagy a szüleidtől. 🙄 Hanem jelezni ha nem tetszik valami. Csak nem számonkérően vagy tolakodóan. Nem értem ezzel mi a baj?! :)

2023. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!