Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a párod egy munkatársával még este 11-kor is írogatna?

Figyelt kérdés
A lány többször elmondta a páromnak, hogy ő a legjobb barátja a munkahelyről, milyen jó, hogy van neki, stb. Szerintem tetszik neki a párom. A párom tudja, hogy féltékeny vagyok, mindig nagy balhé lesz belőle, ha szóba jön ez az egész. Olyanokat csinál, hogy a kollégákkal van külön Messenger csoport, és ha pl valaki ír neki valami kedveset, akkor szívecskével lájkolja, de ha a párom írja ugyanazt, mint a többiek, akkor neki külön válaszol nagy piros szívvel. Nagyon zavar, idegesít, és az is, ahogy a párom reagál erre az egészre. Ő azt mondja nincs köztük semmi, csak barátok. Nem gondolnám, hogy van köztük valami, engem az zavar, hogy a csaj ennyire figyelmen kívül hagyja azt, hogy a páromnak vagyok én.
2023. szept. 25. 20:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
A párod mennyire adja alá a lovat?
2023. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy nem adja alá a lovat. Aztán hogy élőben hogy történik, azt nem tudom.
2023. szept. 25. 20:42
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon gáz. Irritáló kisbpics@ a kolleganő.

Parodtol sem szép, hogy vele irkál otthon.

2023. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Kitana. ***** válasza:
100%
Vele irogat, vagy a melós chatbe akárkivel aki épp ír? Féltékenység szempontjából nem mindegy. Ha állandóan a mobilját bújná, az nyilván eleve zavaró lenne, de nem balhéznék konkrétan a csaj miatt, ha nem arról van szó, hogy nyitott rá a párom is és privátban enyelegnek folyamatosan.
2023. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy nagyon jó munkahelyi férfi barátom. De sosem írnék rá magamtól este, máskor is csak ritkán. Ő gyakran rám ír, de nem este, és soha nem beszélünk semmi olyanról, amit a párja ne olvashatna el nyugodtan. A szívecske meg felejtős, még ha nem is lenne mögötte semmi érzelmi töltet. Egyszerűen tisztelem annyira a párját, hogy semmiképp ne legyek gond a kapcsolatukban. Szerintem így korrekt. Aztán az is lehet, hogy így is balhé van, de az én lelkiismeretem tiszta.
2023. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
4-es. Van közös chat, meg külön is írnak csak egymásnak. Pl párommal este 11-kor összebújva filmezunk, és akkor pittyeg a telefon, mert a hülye picsa írogat. A párom meg vissza is ír azon nyomban. És nem érti meg, hogy engem ez miért zavar.
2023. szept. 25. 20:52
 7/36 A kérdező kommentje:
5-ös! Pontosan leírtad, hogy nekem is mi az álláspontom. Olyan tiszteletlennek érzem azt, hogy a csaj a közös chatbe, ahol mindenki tudja, hogy a páromnak vagyok én, nagy piros szíveket küldözget a páromnak... Ez sztem nagyon megalázó nekem, mit gondolhatnak a többiek?
2023. szept. 25. 20:54
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A párod hamarosan megfekteti és az lesz a mentség rá, hogy te üldözted a karjaiba. Lehet hogy barátok, de nem sokáig lesznek abban biztos lehetsz. Kérdés hogy megvárod, hogy szétcsaljon vagy inkább megelőzöd egy fenékbillentéssel.
2023. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Ha megcsal remélhetőleg legalább gumit használ. Ezek simán összefertőznek mindenkit.
2023. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
8-as! 15 éve vagyunk együtt, nagyon sok mindenen keresztül mentünk már együtt, megcsalás soha nem volt. Ennyiért nem billenteném fenékbe a párom...csak szeretném, ha ezt befejezné, és megértené, hogy miért gáz ez az egész.
2023. szept. 25. 20:58
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!