Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Budapesten kell a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten kell a férfinek rendelkeznie autóval a társkereséshez?

Figyelt kérdés
Miért nem jó a tömegközlekedés ?
2023. okt. 17. 09:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
46%
Biztos van olyan nő, akinek ez nem fontos, nekem fontos, szeretem a kényelmet, én autoval járok, mert a tönegközlekedesért nem vagyok oda. Az meg ugye nem opcio, hogy mindenhova az én autómmal megyünk. Nem igazán érezném nőnek magamat....Ráadasul, imádok kirandulni, utazni, plusz a nagybevásarlas nélküle nem megoldhato.
2023. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
67%

A nők döntő többsége elvárja.

De meg is fordíthatod: ez kiváló szűrő arra, hogy kiszűrd azokat, akik folyton a feneküket vitetnék veled vagy a pénzedre utaznának.

2023. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
0%

Rohadt unalmas, hogy állandóan megkérdezi ezt valaki...


Mekkora IQ kell, hogy ismerd a valóságot? Autó = pénz. JÓ autó = SOK pénz.

SOK pénz = SOK csaj. JÓ csaj.

2023. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Még vidéken sem elvárás, nemhogy Budapesten.

Persze biztos van akinek életbe vágóan fontos, de a többségnek, nem ezen múlik a kapcsolata

2023. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
33%

2

A legtöbb nő, sajat maga is vezet! 😏 és pont ő az, aki nem akarja a pasi segget fuvarozgatni

2023. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
97%

Pesten autó?:D

Annyi idő alatt amíg parkolóhelyet találsz a városban, én kilincstől kilincsig megjárom az utat tömegközlekedéssel. És még olcsóbb is.

Mindigis nevetségesnek tartottam azokat a majmokat akik a kocsijukban ülve nézik ahogy a gyalogosok gyorsabban haladnak mint ők:D


Ne hozzatok több autót Budapestre. Feleennyi kellene, hogy élhető város legyen.

2023. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Eléggé megoszlanak a vélemények. Én örököltem egy kis autót de jogsim nem volt akkor se. Ezért eladtam. De sok helyen az olvasom hogy alapként elvarjàk a lányok. Ezért megijedtem
2023. okt. 17. 09:57
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező igen van olyan lány/nő aki elvárja, de sok olyan is akinek nem számít.
2023. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%

Azér ttartani gépjárművet, hogy elmondhasd, hogy van? Elég kínos.


Magyarországon sokan bele vannak bzulva az autókba. Havi 200ból él, a sozmszédba jár dolgoni, de az autó, az kell:D butaság.


Mérd fel az igényeidet és döntsd el, hogy szükséged van-e autóra. Ha igen, akkor mérd fel, hogy megengedheted-e magadnak, hogy autót tarts. Nagyjából éves szinten 5-600.000 forintos kiadással lehet számolni egy átlagos autónál. "csajmágnes" autóknál ez nyilván jóval magasabb.

Ökölszabály egyébként, hogy kb hathavi béredet érdemes autóra szánni. Ha abból nem lehet elfogadható minőségű autót venni, akkor jobb, ha inkább nem veszel autót.


Biztos lehet matcheket szerezni autóval.

De hidd el, ha arról van szó, hogy megfontoltan tudsz-e bánni a pénzeddel és tisztában vagy az igényeid és a szükségleteid közti különbséggel, az jóval előremutatóbb és sokkal eredményesebb leszel így egy hosszútávú kapcsolatban.

2023. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Anno munkatársam kiszámolta, hogy amennyibe kerül egy új, normális autó (Nem 30 milliós BMW.), annak szervízelése, tankolása, biztosítása, PARKOLÁS!!!, büntetések, esetleg baleseti kára, és 6-7 évente cseréje, azon a pénzen inkább TAXI, vagy ha kell pl. hétvégére, a bérlés, sokkal inkább megéri, ha amúgy a lakás-meló-lakás napi mókuskerékben élsz.

És legyünk realisták, az emberek 80%-ának ez a napja. Azaz a gép, 8 órát a melóhely parkolójában, éjjel meg másik 8 órát a lakásod parkolójában áll.

2023. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!