Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevésbé népszerű és kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé népszerű és kevés ismerőssel, baráttal és barátitársassággal rendelkező "szűrke" férfiként reménykedhetek párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok körberejongott népszerű ember, sok ismerőssel nagy baráti társasággal. Úgy veszem észre, hogy ez mínusz pont és nem vonzó a lányok, nők számára. Kicsit kissebrendűen és irígykedve nézem a népszerű, körberajongott férfi társakat akik azt a lányt kaphatják meg akit csak szeretnének. Próbáltam én is ezt és ilyen lenni de nagy pofáraesés és bukás lett belőle. Természet ellenes volt mert nem én voltam, nem öngama voltam. Ha viszont önmagam vagyok akkor meg úgy érzem, hogy nagyon kicsik a reményeim egy párkapcsolatra. Keresem a hozzám hasonló lányt, de olyan mintha tűt keresnék egy szénakazalban. Mit lehetne tenni? Csak a véletlenen fog múlni, csak úgy megtörténik egyszer majd? Miben reménykedhetek?

Próbálok jobb lenni, fejlődni, természetes és önmagam lenni és azt adni.

33f



2020. ápr. 25. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig lehet, de úgy tűnik, hogy a jelenlegi önmagad nem vonzó a nők számára. El kell dönteni, hogy hű maradsz magadhoz, és jó eséllyel egyedül maradsz, vagy változtatsz, és akkor talán lesz társad.
2020. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hajlandó vagyok a változára, de az jó lenne ha önmagamból fakadó lenne és nem lenne valami magamra eröltetett természet ellenes.
2020. ápr. 25. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem pont az zavar, amikor 1001 haverja van az illetőnek és mindig megy valami közösségi programra.

Ha magadhoz hasonló nők közt keresgélsz, akkor nem hiszem, hogy értelmes nő ezen fennakad. q

2020. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a barátok száma a gond, hanem az, hogy gondolom mindig ugyanazok az arcok vannak körülötted.


Én hasonló helyzetben voltam a te korodban, és első sorban ismerősöket kezdtem építeni (hobbikon keresztül). Semmi nyomulás, semmi randizás, csak új arcok jelenjenek meg körülöttem. Aztán szépen, sok hónappal később az új arcokon keresztül elkezdtem olyan nőket megismerni, akikre már rámozdulhattam, és a társaság sem gondolta, hogy én elmegyek egy programra újoncként, és rögtön a csajokat zaklatom. Meg is lett az eredménye, jöttek a randik, stb

2020. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Priviben irsz magadrol bovebben?
2020. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4-essel.

Nekem sincs óriási baráti társaságom, 'csak' 3 nagyon jó barátnőm, mindenki egyedülálló. Úgy szoktuk csinálni, hogy elvisszük egymást mindenféle eseményekre, programokra, ahol a másik új emberekkel ismerkedhet meg. Pl. olyan céges buliba, ahová mehetnek külsősök.

Te is próbálj meg ilyen módon minél több emberrel kapcsolatba kerülni.


33N

2020. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként érdekes ez a baráti társaság száma.


30-35 felett már nagyon kevés embernek van nagyon kiterjedt baráti társasága, inkább csak egy szűk kör, közben meg mindenki arról beszél, hogy emiatt nem tud ismerkedni.


Pedig látod, a nőknek ugyanúgy nincs 50 fős társasága, mint nekünk, így el sem nagyon várják, hogy neked az legyen (nyilván van akire ez nem igaz, de azért ez már nem az egyetemista kor, hogy az számít, akinek 500 ismerőse van)

2020. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!