Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy szeretnék picit fogyni,mert mióta járunk, mindig sokat eszünk, sütizünk?

Figyelt kérdés
Imádom őt, folyton a kedvemben jár már 5.hónapja, de észrevettem, hogy ennyi idő alatt több mint 10 kilót fogytam. Folyton együtt vagyunk, így nem nagyon tudok elmenni annsit edzeni sem, futni. Minden héten sütizünk, rágcsázunk filmezés közben. Valahogy rajta ez kevésbé látszik meg mint rajtam, sőt elmondása szerint még fogyott is.

2023. okt. 18. 09:20
 1/7 A kérdező kommentje:
10 kilót híztam...bocsi az elírásért.
2023. okt. 18. 09:21
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy itt leírtad. Sosem értettem,miért probléma a kommunikáció egy kapcsolatban.
2023. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Minek mondani. Valts étkezési kulturat meg sportolj. Nem bejelentgetni kell meg dumálni hanem tenni.
2023. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

"Folyton együtt vagyunk, így nem nagyon tudok elmenni annsit edzeni sem, futni."

Ez a te döntésed, hogy nem mész el futni, edzeni.

Szakíts rá időt.

Attól, hogy valaki párkapcsolatban van nem kell, hogy a saját igényeit háttérbe szorítsa.

Ha te szeretnél elmenni, hát menj.

Lehet az embernek hobbi párkapcsolatban is.

2023. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
"Ne nassizunk, sütizzünk ennyit, mert érzem, hogy nem jó, hogy szedtem fel és nem lesz jó vége. Csináljunk más programot."
2023. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem kellene hárítanod rá a felelősséget. A szádnak te parancsolsz. Kérj narancslevet, ne sütit. Nasizz almát. Sportolni meg ha annyira akarsz, akkor mész.
2023. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár együtt is lehet futni, edzeni.
2023. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!