Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha megláttok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megláttok egy lányt aki bejön nektek, akkor hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy leszólítjátok meg ilyenek, hanem hogy többször ránéztek, bámuljátok, esetleg mosolyogtok stb.
2010. okt. 18. 21:02
 1/8 Athem ***** válasza:
Mindenki másképp viselkedik, egyén függő, de általában jól meg nézik.:)
2010. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megyek tovább bambulok előre, akárcsak egy hétköznapi "senki" jönne velem szembe. Attól h tetszik nem fogok fordulászni, nem esik ki a szemem, nem csorgatom a nyálam stb. Van egy kis tartásom, pár embernek ahol lakom, lenne rá szüksége. 16F
2010. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak mert tök bizonytalan vagyok, hogy vajon tetszem-e a pasiknak...

Mikor megjelenek valahol rámnéznek, pár másodpercig bámulnak, aztán elpillantanak és ennyi. Más lányokat meg csomó ideig bámulnak, utánuk fordulnak, csorgatják a nyálukat stb...(Nem az hiányzik, hogy bunkón bámuljanak, csak nem tudom érdekelhetem-e a pasikat)

2010. okt. 18. 21:12
 4/8 Athem ***** válasza:
ha már megnéznek akkor nem kell emiatt aggódnod, a többi rajtad múlik személyiségileg miként aratsz.
2010. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha egy csaj néz engem és én is pont ránézek gyorsan lekapom róla a szeme és általában a tenyeremet piszkálom és azt nézem vagy megvakarom az orrom alatt (mint pl Sebestyén Balázs szokta ha megfigyeltétek).

Nem igazán tudok ilyen helyzeteket kezelni, pedig minden helyzetben feltalálom magam.:)


15/F

2010. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én mindig abban a hitben vagyok, hogy a pasik mindenkit megnéznek. Lehet, hogy egy csúnya lányt is megnéznek, úgy hogy 1 pillanatra ránéznek, és ennyi. Vagy a csúnya lányokat még ennyire sem veszik észre? :D
2010. okt. 18. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyankor kutyává változok, elkezdek vonyítani és a nyelvem szőnyegszerűen kigurul az asztalra...
2010. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lesem és nem csak a nyálam folyik ki hanem más is én már csak ilyen disznó vagyok nem tudok ellene mit tenni :(
2010. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!