Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy jó barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy jó barátotok szerelmet vall nektek, mire ti elutasítjátok akkor utána máshogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés

mármint távolságtartóbbak lesztek vele, vagy furcsán néztek rá utána vagy ugyanúgy mint régen?

remélem érthető a kérdés kicsit rosszul fogalmaztam meg


2011. okt. 8. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból, egyénfüggő. Volt egy csaj, ráhajtottam, többet nem állt szóba velem. Volt egy másik, vonaton ráhajtottam, van pasija de minden reggel beszélgetünk, stb.
2011. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudatosan kerülöm az illetőt.

18L

2011. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerültem sajnos, nagyjából ugyanúgy viselkedtem vele, meg is bántam, ezek után már nagyon óvatos vagyok:/
2011. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Egy időre eltávolodok tőle, mert hiába mondja, hogy ha más nincs, jó lesz a barátság is, attól még ugyanúgy reménykedni fog, még ha nem is vallja be magának, és sokáig nem fog tudni normális párkapcsolatot kialakítani senkivel.
2011. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, kapcsolatban vagyok. Ilyen esetben változatlanul kommunikatív maradtam az illetővel, én nem változtam, viszont a akiről szó van az eltűnt. Fél?
2011. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Én is tudatosan elkerülöm. Már nem tudok vele olyan szabadon beszélgetni, mert folyton az jár a fejemben, hogy máshogy szeret mint én őt és ez kínos.
2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oké ez nem hangzik túl jól eddig :S
2011. okt. 8. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
saját tapasztalat. utána kerülni fog mint a pestisest! kedvesen köszön, esetleg kérdez valamit alibiből de soha többet nem lesz olyan mint azelőtt...
2011. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát de most az se jó ha meg nem mondok semmit, akkor meg nekem megy rá az egészségem :P
2011. okt. 8. 22:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A pasik egy része nem fogja fel, nem érti meg, de hogy is érteni, mikor éppen szerelmes....: a nő nem azért kerüli, mert a szerelmi vallomás után úgy megutálja, hogy látni sem akarja, hanem ezzel megadja neki az esélyt a továbblépésre.


Volt valaki, akivel először jó barátok voltunk, aztán elmondta, hogy kezd irántam többet érezni. Én nem tudtam viszonozni, de mivel nagyon kedveltem, mint barátot, továbbra is tartottuk a kapcsolatot, ugyanúgy viselkedtem, mintha nem történt volna semmi. A pár év alatt, amíg még találkozgattunk, más nőre nem is tudott gondolni (mint később megtudtam) és csak mikor már rajtunk kívülálló okok miatt nagyon megritkultak a találkozásaink, kezdett másokkal ismerkedni. Nem is tudta, de éveket vettem el az életéből azzal, hogy egy nemlétező dologban hagytam reménykedni. Mert reménykedett akkor is, ha többször és érthetően elmondtam neki, hogy semmi nem lehet köztünk.


Ezután soha nem csináltam ilyet többet senkivel.

32/N

2011. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!