Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ez neked?

Figyelt kérdés

Az új pároddal, első ízben látogatod meg a szüleit vidéken. Az udvarukon egy kisebb domb lenne felhasogatott fából, több százezer forintos értékben.

Mikor a párod megkérdezi őket, hogy miből vették, mert pont ezért is jöttetek most, hogy pénzt adjon neki fára, ők mosolyogva közlik, hogy az exe küldte, ingyen, és üdvözöl téged, majd egy sor dícséret, hogy milyen rendes, kedves, csinos, törődő fiú/lány.


A kérdés elméleti, bármilyen hasonlóság valós személyekkel, helyekkel, eseményekkel, csak az írói fantázia műve!


2023. okt. 19. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, kit érdekel az ex?
2023. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Volt már olyan expasim aki anyámhoz vitt minden ajándékot nekem tobb szazezrekért vett ajándékokat mert en ignoráltam nem álltam vele szóba egy utolsó manioulatív nárci de betegségtudat nélkül, anyám meg állandoan engem nézett sz rba hogy en nem adok esélyt ilyen gentlaman pasinak, meg biztos nem maniouláció amiert évek óta kapar.

És még a saját anyám van ellenem nekem támad verbálisan az exem pártját fogja,.


Tudod mit gondolok erről?

Be tudnék hányni a saját anyamtol hogy nem a gyereke mellé áll.


En meg nem tenném azt a gyerekemmel hogy a gyerekem ellenségével bratyizzak, annak adjak igazat, a gyerekem ellen "tanuskodjak"(ha zaklatási miegyéb rendorsegi ugy van belole), és egy pasinak se állt mellém az anyja soha.


Egyedul az én anyám olyan aki a saját gyereke ellen van. Es minden nárci bántalmazó pasi mellé áll,a lánya ellenében!

2023. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Rendben szívem, mehetünk. Ennyit mondanék az új páromnak, anyámék meg haverkodjanak az exszel. Nem csak elméletben. Gyakorlatilag pont így tettem, csak új párom nem volt. 2, nem vagy egyedül, de még abban is biztos vagyok, hogy rajtunk kívül még sokan jártak így.
2023. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

Fuh szomorú volt olvasni, hogy anyud is az ex pártját fogja.

De én azt mondom neked, hogy valahogy próbáld ezt a dolgot abból a szemszögből látni, hogy a nárcik mocskosul manipulálnak másokat a céljaik elérése érdekében.

Mikor vele voltál téged is tudott manipulálni anno.

Tudhatod, jók a lejárató kampányban meg a mézes mázas álarc fenntartásában. Illetve azt is, hogy megrögzött hazudozók, folyton hazudoznak, még olyan dologban is, amiben nem kellene.

Úgy csavarják a szálakat, hogy megtévesszék az embert.

Ezeket összegezve én nem csodálkozom azon, hogy anyukádat is úgy megbabonázta a viselkedésével.

Te erről nem tehetsz, anyukád nem akarja a valóságot látni.

Próbálj magadra fókuszálni, magadnak szeretetet adni.

Nem tudod befolyásolni, hogy más hogyan lásson téged.

Te már jól látod a dolgokat, tisztán látod, hogy kivel is állsz szembe.

Nem mindenkinél egyforma időben jön ez el, hogy tisztán látnak.

Lelj békére önmagadban. Anyud meg had higyjen, amit akar, ha neki így jó. Sajnálatos, de hogy ezen aggódsz nem tesz jót neked. Minden jót kívánok!

És ne feledd:

"Három dolog van, amit nem lehet sokáig rejtegetni: a nap, a hold és az igazság."

2023. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Semmi nem mentesíti az anyámat.


Valodi anya a gyereke mellett van mindig.

És nem ül le tárgyalni bratyizni azzal aki a gyereke életét megkeseríti.

Amikor rendornek mondtam hogy eljarást indítanék az ex ellen még a rendor mondta hogy nehéz ilyen családdal akik viszont meg a házba is beengedik..

Tehát még a saját anyám nehezítené azt hogy le tudjam rázni ha baj van!

2023. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Az én anyósom is áradozik az exről, családi ebédeknél minden további nélkül megkérdezi páromat, hogy mi a helyzet vele, mikor beszélt utoljára vele stb. Pedig már sok éve együtt vagyunk. Nyilván szarul esik, néha nagyon szarul, de hát nem az anyósommal élek együtt hál' istennek.
2023. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

#5

Szerintem tekints el az előző hozzászólásomtól, mert nem érted, hogy mit is szerettem volna, nem vagy olyan állapotban, hogy be tudd fogadni.

2023. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
7, az ilyen anyukáknak van két választási lehetősége. A gyerekének hisz vagy egy idegennek. Szerencsés vagy, hogy te nem érted.
2023. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó kis manipulatív az ex, ilyen alamizsnával biztosítja be, hogy megágyazzon a veled szembeni ellenséges hangulatnak. Mivel nyilván hozzá fognak hasonlítgatni és vagy te is pénzeled a szülőket, vagy sose leszel elég jó. Ha a párod és a családja elég intelligensek lennének, akkor köszönettel visszautasították volna ezt a könyöradományt. Eleve milyen megalázó már, hogy tűzifát visz nekik.
2023. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9, ráadásul azért pont tűzifát mert ahhoz jutott hozzá okosban. De ezt anyukáék sosem fogják átlátni.
2023. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!