Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ez neked?

Figyelt kérdés

Az új pároddal, első ízben látogatod meg a szüleit vidéken. Az udvarukon egy kisebb domb lenne felhasogatott fából, több százezer forintos értékben.

Mikor a párod megkérdezi őket, hogy miből vették, mert pont ezért is jöttetek most, hogy pénzt adjon neki fára, ők mosolyogva közlik, hogy az exe küldte, ingyen, és üdvözöl téged, majd egy sor dícséret, hogy milyen rendes, kedves, csinos, törődő fiú/lány.


A kérdés elméleti, bármilyen hasonlóság valós személyekkel, helyekkel, eseményekkel, csak az írói fantázia műve!


2023. okt. 19. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
10- jaja, én is azt gondolom, hogy valami nagymenő, vidéki "vállalkozó", akinél kamionról esnek le a cuccok, meg mindent megold okosba.
2023. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

#8

Én a kommentelő mellett álltam, ha nem esett volna le eddig.

Abból a megvilágításból próbáltam egy 100% támogató hozzászólást írni, hogy a hozzászóló jobban jár, ha magába fekteti azt az energiát, amit eddig a mocsadék exbe, meg az anyukájába, aki nem hisz neki.

Ennyi lett volna a kommentem.

2023. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12, leesett és tetszett is, csak tudod, a "ne gondolj a rózsaszín elefántra" nem működik. Sokkal többet segít ilyen esetben a megerősítés az érzésében mint, hogy még ő próbálja megérteni az anyját, hogy azért mert... Ő mondott valamit az anyjának, védelmet várt, teljes joggal. De anyuka majd jobban tudja, a lányában van a hiba, az idegen bezzeg milyen jó ember. De ezen ne zizegjen, ha az csak úgy menne. Sok idő múlva majd jó lesz tapasztalatnak, fel tudja használni, de előbb fel kell dolgozni. Önmagát építgetni majd csak azután tudja.
2023. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Semmi nem mentesíti az anyámat.


Valodi anya a gyereke mellett van mindig.


És nem ül le tárgyalni bratyizni azzal aki a gyereke életét megkeseríti."


(#12)Mindegyik állítással egyetértek.

Én is azt vallom, hogy a család az elsődleges, nem egy idegen senkiházi, aki a szerettemet bántja.

Ez nagyon csúnya dolog, hogy az embert a saját rokona, anyukája nem érti meg vagy még támadja is.

Elhiszem, hogy elkeserítő.

Nem szabadna ennek megtörténnie. A sok mocskos manipulátor mind ördögtől való, romlott lelkek.

Itt egy részről van az, hogy az a senkiházi miket művelt, meg még rárakódik anyukádnak is a viselkedése, aki nem áll ki melletted. Én értem, amit írtál. És hidd el ez engem is felháborít.

Eszembe sem jutna azzal lelkizgetni, aki az én véremet, családomat bántja. Mindennek van határa.

2023. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!