Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mellettem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mellettem miért kezd más nőkre nyomulni miközben a kutya se vette volna őt észre? Önbizalomhiányos lenne?

Figyelt kérdés

Nemrég óta járunk, talán 5 honapja.

És mostanában ha elmegyünk valahova, vagy közlekedünk, azt csinálja hogy felhívja magára más nők figyelmét, be akar vágódni, szemez velük ill addig néz vki szemébe míg az fel nem tűnik a másiknak és nézik hogy ez meg mit les?

De pultosok bárki.

Bemegyünk egy helyre a pultos kérdezi közönyösen mit kèrünk, bambán kiszolgálna, erre a barátom meg kihúzza magát felhajtja a gallérját, odavet pár kedves mondatot, ugrál mint vmi "majom", aztán mivel a csaj nem vette a lapot, továbbra is "bamba" maradt, én akkorát röhögtem, ahogy ezt az egészet végigmoziztam, hogy aztán fel akart lökni engem a székkel mert megsértettem. (Szóval helyből levágta min röhögtem el magam.)


Miért lett ilyen "kényszeres"?

(Mellesleg máshol nem úszom meg, mert vannak olyanok is, akik visszaflörtölnek vele, és én leszek a "gyertyatartó")

Mitől lett ilyen?



#nő mellett flört
2023. okt. 22. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Útközben sarkon fordulnék. Otthagynám.
2023. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Vagy csak eljátszotta ezt a szerepet, te meg elhitted. Ő meg közben hordja a tejet, ahová csak lehet.
2023. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Fel akart lökni a székkel?:O

Menekülj.

2023. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Troll vagy. Még bunkóknál is életszerűtlen zagyvaság.
2023. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap alatt nem is ismered, most mutatja meg az igazi arcát, aki még a szemed láttára is másba rakná. Kérdés miért vagy még vele.
2023. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha csalna akkor rég a hátam mögött intézne mindent es nem is szorulna arra hogy a 600.szembejövő felé is feltűnési viszketegsége legyen.

Olyan mintha egotuningolni akarna. Szerintem megy mellettem össze az önbizalma. Nekem ez jön le.

2023. okt. 22. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

6.


Jó jel. Még picit elnyomod és sikerül betörni. Kész a háziszolga.

2023. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem jó jel. Egy idő múlva az ilyenek kezdik a féltékenykedést is, aztán az egyre durvul.

A kisebbségi komplexusos pasik, a sérültek, veszélyesek.

2023. okt. 22. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

8.


Azért kell betörni, "becsicskítani", akkor nem fog féltékenykedni, vagy megkérdőjelezni a hatalmad.

2023. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Akkor miért vagy még vele?
2023. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!