Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már teljesen kikészít, fontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már teljesen kikészít, fontosabb a kutya mint én?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, együtt vettük a kutyát akit én is nagyon szeretek. A barátom sokat dolgozik, korán megy, későn jön haza. De amikor itthon van, akkor is csak a kutya. Annyira nem kérhetem meg, hogy mossa meg a piszkos lábát ha beengedi a kertből, így fekszik vele az ágyba. Este hazaér, és behívja magához az ágyba aztán őt ölelgeti. Ma teljesen elpattant az agyam, mert rólam húzza le a takarót hogy betakarja a kutyát, én meg kiküldtem a helyére az állatot, ebből még akkora veszekedés lett, hogy most a kanapén alszik vele a másik szobába. Már ebből rohadtul elegem van. Mondtam szépen, mondtam csúnyán, de úgy érzem semmi sem használ. Én érezzem magam szarul meg köcsögnek, mert nem akarok a retekben pihenni, meg mondjuk kényelmesen aludnék, nem kitúrva, főleg, hogy én is fizetem az ellátását, sőt lényegében én látom el meg foglalkozók vele, mert ő sosincs itthon. Tiszta nevetséges hogy ezen kell vitázni, mint ha óvodások lennénk, és ez már annyira felbosszant hogy le se tudom írni... Már azon gondolkodom, hogy szarok az egészre, gyűjtök pénzt, keresek egy saját lakást ő még lakjon akkor a kutyával ha ennyire semmibe vesz. Nevetséges már ez az egész.
2022. nov. 27. 01:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem megcsal vele
2022. nov. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
A kutyával sem foglalkozik, különben lemosná a lábát. Csak megy a saját feje után
2022. nov. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyen beteg, csak egy kutya tudja elviselni
2022. nov. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%

A kutya a gyerek, a kutya a társ, a kutya a buzulni való, a kutya, a kutya...vagy macska tökmindegy..

Erre tart a világ. Hagyd ott őket, egymásnak valók kutyástul.

2022. nov. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott. Költözz el. Minél előbb.
2022. nov. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Valami oka van, hogy a kutya fontosabb.
2022. nov. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Talán a gyerek énje van jelen.

A szitu olyan mint egy felelossegteljes anya meg 2 gyerek.

2022. nov. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Költözz el!
2022. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%
hát én a helyébe már rég ki penderítettelek volna mint a huzat !!! Én is ugyan így viseelkedek a kutyámmal miint a pasi csak annyi,hogy én nedvs törlőkendővel meg puckerálom a lábait mikor be engedem !!! De egyébként úgy ki tettelek volna ezzel a stílusoddal együtt,hogy a lábad nem érte volna a földet babam !!!!
2022. nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
7%
90-es kemény vagy. Mondjuk 90%-ban igazad van.
2022. nov. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!