Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajandekot adhatnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajandekot adhatnek a baratnomnek? Tovabb lent.

Figyelt kérdés
a heten elutazom hosszabb idore es megszeretnem lepni a barantomet valami ajandekkal, gondoltam viszek neki egy nagy csokor viragot meg valami csokit vagy valamit es szeretnek irni neki melle valami frappans, aranyos kis szoveget. tudnatok nekem segiteni?:) ha van jobb otlet ajandekokra azt is irjatok de inkabb a szoveg erdekelne. elore is koszi :) 17F
2010. okt. 19. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A neten nagyon sok ehhez a témához kapcsolódó idézetet találsz, nézz körül picit. Sajna nekem most semmi ilyesmi nem jut eszembe.

20L

2010. okt. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idézetet szerintem jobb ha te keresel. Te tudod milyenre gondoltál meg gyakran ahogy olvasgatja az ember magára ismer bennük, nekünk ez nem megy mivel nem ismerünk téged. :) Viszont ajándéknak szerintem vihetnél valami személyesebbet, írod hogy hosszabb időre elmész.. a virág elhervad, a csokit megeszi.. én jobban örülnék valami olyannak ami megmarad, így többet fog gondolni rád vagy ha nagyon hiányzol neki ott lesz ez a kis tárgy. Ez lehet pl egy közös képetek valami szép keretben (sokkal jobb ha te csinálod a keretet, még akkor is ha béna többre fogja értékelni egy bolti műanyagnál) vagy valami kis plüssfigura, esetleg ékszer (pl félszíves nyaklánc gravírozva). Nem kell drága dolgokra gondolni, elég valami kis apróság csak legyen minél személyesebb és ha lehet te is tegyél hozzá, legyen benne valami amit te csináltál.

Ja meg azt is megcsinálhatod hogy veszel egy neki egy csokor rózsát meg egy műrózsát (ami hasonlít a többire) és belerakod a csokorba és azt mondod neki h addig fogod szeretni, míg az utolsó rózsa el nem hervad. Lehet hogy ez már közhelyes, de szerintem aranyos. Remélem tudtam valamit segíteni.

2010. okt. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzőkkel a szöveg legyen olyan ami a lányra vonatkozik az ajándék meg inkább valami szép ékszer, mint virág, nem kell drága lehet bizsu is vagy 50 forintos automatából vásárol müanyag (ha együt veszitek)a lényeg, hogy mindig magával tudja vinni és te juss róla az eszébe.
2010. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!